Ne yaparsanız forumdan atılırsınız?
Çağlayan
Üye

Otağımızda böyleleri olmamalı, bunların hepisi kamıştır (neydi o kelime, kamış mıydı camış mıydı). Hepsi atılmalıdır.

Hükümetin dağıttığı kedi mamasının altında kalırlar inşallah.

Bu nasıl bir terbiyesizliktir, bu nasıl bir tavırdır, bu nasıl bir "üzümünü ye ama bağını sorma"macılıktır, nasıl bir "çikolatalı pudingin kıvamını çok jölemsi buluyorum"culuktur?!?  :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:

Aştım kendimi dün Melkorcum xD
Secret_Assassin
Üye
O değil de ben bu şaka şeysi yüzünden "komik fotolar", "ne yaparsan forumdan şutlanırsın" ve "bu forum neler gördü neler..."" konularını karıştırmaya başladım.

edit büdüt: haa bir de "saçma bir nisan şakam" konusu var, onu unutmuşum.
DreamonDreamon
Oyungezer
Gün sonunda bazı mesajları 1 nisan başlığında toplamayı planlıyorum =)

Edit: Ayrıca Çağlayan harika götürdün olayı. Aslında sana ulaşmaya çalıştım ama olayı çaktığını gördükten sonra pekte uğraşmadım :)
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Hasta olmasaydım bu olaylar döndüğü sırada cehenneme çevirirdim forumu =)
Çağlayan
Üye

Gün sonunda bazı mesajları 1 nisan başlığında toplamayı planlıyorum =)

Edit: Ayrıca Çağlayan harika götürdün olayı. Aslında sana ulaşmaya çalıştım ama olayı çaktığını gördükten sonra pekte uğraşmadım :)

Bu kadar özgür bir forumda günde 89236826 kişinin banlanması? Ahah eski üyelerin anlamaması imkansızdı :P
DreamonDreamon
Oyungezer

Bu kadar özgür bir forumda günde 89236826 kişinin banlanması? Ahah eski üyelerin anlamaması imkansızdı :P

Nostalji oldu aslında. O eski güzel ve sansürlü günleri anmış olduk. :)
SYSCLEANER
Mod
Noolduğunu burda hiç anlamadım bir baktım site kapalı bir baktım site açık bir sürü oaly dönmüş :S
peace
Üye
Bende atıldım. :woot:
croctheone
Üye
bu avatardaki atıldı ne demek oluyor nasıl oluyor onun başlığı mı bu yoksa yanlış mı geldik?
son mesajlar 1 nisanda atılmış tesadüf müdür? haberim yok neler olmuş yahu...
bodo
Üye

bu avatardaki atıldı ne demek oluyor nasıl oluyor onun başlığı mı bu yoksa yanlış mı geldik?
son mesajlar 1 Nisan'da atılmış tesadüf müdür? haberim yok neler olmuş yahu...

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller