Ne yaparsanız forumdan atılırsınız?
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Dharkan dedi:

Böyle hemen ardından bi mesaj atarsan su baskını oluyor, 2 mesaj atarsan taşkın, 3 yada daha fazla atarsan flood oluyor sdfasdd.

2. Mesaj eğer taşkınlık olmasın diye atıyorsan, genellikle ya üzerinden bir kaç gün geçmiş, ya ilk mesaj güncellemiş, yada o konuyla ilgili önemli bir mesaj atmış olunabiliyor.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Kısacası iyi niyetli ikinci mesajlar= allowed
deddodeddo
Üye
Benim bu konuda süper bir yöntemim var, Erengy dalga geçerdi benle ama çok işe yarıyor. Flood yapmamak için önceki mesajımı kopyalıyor, İkinci mesajıma yapıştırıp ek mesajımı yazarak yolladıktan sonra flooda sebep olan ilk mesajı siliyorum. :D
Munjin
Üye
Düzenle butonu da aynı işi görüyor yahu. :D Tabii eğer altta not şeklinde bu mesaj şöyle şöyle düzenlendi yazısını görmek istemiyorsan başka.
slayerrrr
Üye
konuya aradan dalıyorum ama eğer ikinci üstüste mesajın masumiyetini yok etmek istiyorsak, "düzenle" butonuyla düzenledikten sonra konunun "yeni mesaj var" diye parlaması lazım diğer kullanıcılara. şu anki haliyle biri bir konudaki mesajını düzenlese ruhum duymuyor. duyurmak için de yeni mesaj atılması gerekiyor. araya biri girmemişse üst üste mesaj atılmış oluyor.
deddodeddo
Üye
slayerrrr dedi:

konuya aradan dalıyorum ama eğer ikinci üstüste mesajın masumiyetini yok etmek istiyorsak, "düzenle" butonuyla düzenledikten sonra konunun "yeni mesaj var" diye parlaması lazım diğer kullanıcılara. şu anki haliyle biri bir konudaki mesajını düzenlese ruhum duymuyor. duyurmak için de yeni mesaj atılması gerekiyor. araya biri girmemişse üst üste mesaj atılmış oluyor.

İşte dahine çözümler üretmek zorunda kalıyoruz bunun için. :P
bfrheostatbfrheostat
Üye
Deddo dedi:

Benim bu konuda süper bir yöntemim var, Erengy dalga geçerdi benle ama çok işe yarıyor. Flood yapmamak için önceki mesajımı kopyalıyor, İkinci mesajıma yapıştırıp ek mesajımı yazarak yolladıktan sonra flooda sebep olan ilk mesajı siliyorum. :D

hehe onu ben de yapıyorum ama çaktırmamışım demek ki ;D
StormOrjin
Üye
Söylemesi kolay yapması zor ama, aynı kullanıcının aynı konuya peş peşe attığı iki veya daha çok mesaj forum tarafından otomatikman birleştirilebilir. Forum sınırlıyor bazışeyleri ama hayal gücü sınır tanımıyor işte... XD
Secret_Assassin
Üye

hehe onu ben de yapıyorum ama çaktırmamışım demek ki ;D

Ben de yapıyorum.Hatta bir tanesinde ilk mesajımı silmeyi unutmuştum ama sonra sildim tabii.
psychorpse
Üye
Aha ben de yaptım onu.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller