Ne yaparsanız forumdan atılırsınız?
Jedi Panelvan
Üye
Ben de yaptim bi kere ama ikisini de sildim. Sonra ne yazdigimi da unuttum. Lan birak seli, damla birakamadim o gun foruma..
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Sanırım artık yeni bir kategori yolda,
"Din ile ilgili tartışmak" çünkü ne zaman böyle bir şey olsa insanlar kan çıkarıyor gereksiz yere...
Misafir
Kimse kabul edemiyor kendisine ters gelen görüşleri de o yüzden.. Evet, eklenmelidir böyle bir kategori.
QuendarthQuendarth
Mod
Bence asıl sorun aslında fazla büyük olmayan bir tartışmayı "kan çıkıyor" olarak görmek. Bırakın tartışılsın. İnsanlar bu şekilde olgunlaşır. Eğer gerçekten aşırıya kaçılırsa o zaman gereği yapılır.
hannibal_king
Üye
Şahsen ben artık o "gereğinin yapılması gereken nokta"yı beklemekten sıkıldım. Artık tartışma çıkıp çıkmayacağı gayet belli oluyor 2-3 adet mesajdan.
[WT]Elessar
Üye

Şahsen ben artık o "gereğinin yapılması gereken nokta"yı beklemekten sıkıldım. Artık tartışma çıkıp çıkmayacağı gayet belli oluyor 2-3 adet mesajdan.

Kavga yapmaya hazırlanan adamların küfürleşmesi gibi kabak gibi ortada oluyor hakkaten.. (:
thelegendman11thelegendman11
Üye
Spam ne?
Misafir
Spam veya flood.. Ardı ardına mesaj atmak, mesaj bombardımanına maruz bırakmak güzelim konuları.
thelegendman11thelegendman11
Üye
@Elegost

Flood'u  biliyordum da spam'i bilmiyodum.Teşekkürler
Misafir

Söylemesi kolay yapması zor ama, aynı kullanıcının aynı konuya peş peşe attığı iki veya daha çok mesaj forum tarafından otomatikman birleştirilebilir. Forum sınırlıyor bazışeyleri ama hayal gücü sınır tanımıyor işte... XD

Başka forumlarda görmüştüm onu, o yüzden olabilir aslında.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller