Saçma-Sapan hikaye oyunu
ArdaG.
Üye
Oyun:Saçma sapan bir hikaye uyduracağız.Ama hikayeyi bitirmeyeceğiz.Bizden sonraki üye o hikayeyi kendi kafasına göre devam ettirecek.
Kurallar:Hikaye 5 satırı geçmemeli.Başka üyelerin hikayesiyle dalga geçilmez.Sırf hikayeyi uzatmak için üstüste mesaj atmak yasak.
Başlıyorum:
Geçen gün Oyungezer alcam gazete bayiine gidiyorum.Birden karlıma 2099 SpiderMan çıktı.Şaşırdım, noluyoz ulan dedim.Oyungezer'in 3. yıl özel sayısını almaya gidiyorum olm dedi.Aa spidey sendemi Ogz okurdun diycektim tam, PacMan geldi, bi çaktı SpiderMan'a, adam bitkisel hayata girdi.Gitti güzelim SpiderMan.Ama PacMan'e bu yetmemişti bana saldırdı.Hızlı bir hamleyle ıın kılcımı açtım ve...
sawwormsawworm
Üye
Kılıç birden parıldamaya başladı, Lightsaber'dı bu! Obiwan yanıma geldi bir anda, "FORCE kullan yoksa pacman seni yiyebilir" dedi, birden ilham geldi çaktım Force'umu "Beyin bedava" dedim, Pacman bedava beyinlerin olduğu kısma doğru gitmeye başladı ve bir anda Zeus karşıma çıktı!

Alta: No, i am your father.
darkprensdarkprens
Üye
harikari yaptim cok korkmustum cunku ama olmemisim niye anlamadim harikari yaptim diye pac man de spiderman da kacti Solid snake geldi, gercek bi asker olmak ile ilgili birseyler soylerken..

Uste: Avcilarli cik aradan ;D
ArdaG.
Üye
soid snake havaya uçtu! çok şaşırmıştım ünkü patlamanın içinden kratos fırladı!ona karşı hamle yapıyordumki ben sendenim asıl amacım zeus dedi.birlikte zeusla savaşıyordukki spidey kendine geldi. napıyosunuz zeus benim en iyi arkadaşım! dedi. artık 2ye karşı 2 olmuştuk ki ufukta sezen aksu belirdi! yavaş yavaş bizim olduğumuz yere doğru yürümeye baladı.herkes nolucak diye düşünürken...
Jedi Panelvan
Üye
... Olaylar gelisir...
darkprensdarkprens
Üye
Kactim iste canim bu islerle ugrasmak istemiyordu daha calismam gereken bi lys sinavi vardi onlarla dovusmekle mi ugrascaktim.
peace
Üye

... Olaylar gelisir...

:rofl:
ArdaG.
Üye
@darkprens

...ama kaçarken teletabilerle karşılaştım.bana sarıldılar.bunu gören agent 47 çok kıskandı.ama laf etmedi,çünkü olay istemiyordu.ama sezen aksu...o büyüyordu bu.. da.. ne.. dedi tinki vinki.indina jones buna bir son getirmek için geldi kamçısını çaıkrıyordu ,ama kamçısının yerinde balık vardı!indy, ben indiana jones'im, herşeyle dövüşebilirim dedi ama...
Thorrin
Üye
sol tarafımdan bir ses geldi.Büfenin önüne gelmiştim ve büfeci ağbi nooluyo yigenim dedi.Ama artık çok geçti çünkü indy balığı adamın yüzüne fırlatmıştı ve onun balık olmadığı adamın yüzüne yapışıp onu half lifetaki profesörlere çevirdiği zaman anlaşılmıştı.Gerçek hayat olmasına rağmen büfeci ağbi half life grafiklerindeydi.O sırada aşağıdan...
salih32salih32
Üye
İsa çıktı ve kıyamet koptu

THE END

hadi herkes evine şimdi
kurtkapankurtkapan
Üye
Buda geldi ve İsa'yı dövdü.Dünya eski haline döndü.
Here we go again!
discussioncontroller