Ne olacak bu lejyonun hali?
XsantosXsantos
Üye
Tüm lejyonerlere merhaba, ben Mestan. Lejyondan herkes zaten tanıyor:D Bu başlık çok önce açılmalıydı ama bana kısmet oldu. Sebep herkesin malumu, ne oluyor? Oyunda kimse yok, lejyon tamamen dağıldı. Aylarca spatalos şöyle spatalos böyle dediniz durdunuz server değiştirdik peki siz nerdesiniz? Arada bir ventte vey oyunda kısa kısa konuştuk ama artık bu başlığa ihtiyaç oldu. Ben oyunu ne serverın en iyisi olmak ne en iyi itemleri dizmek için oynuyorum ama siz olmadan hiçbirşekilde zevk almıyorum. Bir aydır oyunu açıp öyle bakıyorum angut gibi 12-15 arası online olan bir lejyonken tek bir party bile kuramaz olduk. Hadi gelin konuşalım ya da bırakalım ve hep birlikte olacağımız bir oyuna gidelim. özledim lan sizi.
FarquesFarques
Üye
Xsantos dedi:

Bir aydır oyunu açıp öyle bakıyorum angut gibi

Fenris'i yaptıktan sonra herkez bunu yapıyor, çünkü içerik yok.. Oyuna giriyorsun, BG yok.. Tamam, World PvP'de güzel de arkadaş TÜM sunucunun aynı anda tek bir yerde toplanıp deli gibi bir Boss'a vurarak kaleyi ele geçirme olayı nedir? (Tek takılıp adam Gank'lamayı seviyorsan tabi o başka ona bir şey diyemem) Raid'in yarısı DC oluyor falan. Bu sunucu birleştirme bitirdi oyunu bence ki zaten de öyle. Hadi önceden kale almak da zevkliydi Battle Ping programıyla çok rahat oynuyorduk, Server Merge'den sonra oda işe yaramamaya başladı daha sonra zaten ücretli oldu. Yani tek BG sistemi olan ve belli saatlerde girilebilir olan Dredgion ile olmaz, boş Boss Loot'ları ile olmaz bu iş. Zaten 2.0 ile kaleninde önemi yok artık, BT var dersen de giriyorsun ne düşüyor ki? Haftada bir kere bilemedin iki kere görüyorum güzel Drop. Tabi haliyle bırakıyor millet, bu dediklerime yabancı arkadaşlarda katılıyormuş zaten yorumlara bakarsak alttaki:

Ha oyunun güzel bir yanı var, grafikleri sona getirip baştan karakter kasarsın, tekrar açıp tekrar kasarsın, oyundan zevk alırsın bir süre o ayrı.

Lejyon ile alakalı olmadı ama biraz da olsa oyunu bırakma sebebini açıklamış oldum kendimce. :)
RaideN
Üye
Çoğu MMORPG'nin başına gelen kaçınılmaz son. Ama Aion'a biraz erken gelmiş gibi.
FarquesFarques
Üye
RaideN dedi:

Çoğu MMORPG'nin başına gelen kaçınılmaz son. Ama Aion'a biraz erken gelmiş gibi.

O kadar da erken değil tabi canım oyunu tekrar elden geçirip içeriğe boğsalar mükemmel bir oyun olabilir.
XsantosXsantos
Üye
arkadaşlar ilginizi takdir ediyorum ama sayfayı özellikle oyungezer lejyonu üyeleri için açmıştım. Oyunla ilgili tartışmalar genel başlıkta tartışılırsa sevinirim :D
Bu arada konuyu genişleteyim. Arkadaşlar bir çoğumuz bu oyunu oyunda oyungezer lejyonu olduğu ve oyungezerin yazarlarıyla brlikte oynama fırsatı doğurduğu için aldık.(en azından ben öyle aldım) Oyun güzel bir oyun, elbette eksikleri var ki bizler o eksikleri birlikte oynamanın keyfi ve heyecanıyla kapattık aylarca. İçimizden birisi fenrisi bitirdiğinde herkes çocuk gibi sevindi, en uyduruk dungeonlarda vipe yediğimizde ventte kahkahalarla gülerek geçirdik zamanımızı. Kafayı kırıp 1 gecede morheim questlerini yaptık sırf silahı almak için 37 lvlda 1 m den fazla soul heal ödedim ama en eğlendiğim gecelerden biri oldu o. Kaanın bizi kasmasıyla 14 saat yaptığımız full clear steel rake unutulmazdı.(selinin sızlamalarına rağmen:D) Elbetteki aramızda yaşı küçük olduğu için ailesinden izin alamayan ve kendi maddi özgürlüğü olmadığı için oyunu oynayamayanlar oldu; enson kaan olmak üzere oyungezer editörleri ya işlerin sıklığından yada sıkıldıklarından ötürü devam etmediler. Mesela ben yaz dönemi çalıştığım için 4-5 ay sadece haftada 3-4 gece bağlandım diğer arkadaşların işleri çıktı yada an basiti oyundan soğudular. Bu sebepleri hiçbir önemi yok ve kimi açıdan da çok önemi var ama bir şekilde bu lejyon bitti arkadaşlar. Şu an sadece 3 kişi online ız iki arkadaş okullarından zaman bulunca geliyorlar. Bu şekilde oynamak inanılmaz derecede zevksiz çünkü başta da söyledim ben ve bir çokm kişi bu oyunu ne severın en iyisi olmak nede başka bişey için oynadık biz birbirimizle oynamak için başlayıp şu hale geldik. Random grupları sevmiyorum, tek başıma gerzek gibi mob kesip grind yapmayı sevmiyorum.
Arkadaşlar bizi bir araya getiren bu oyundu ama biz arkadaş olduk dışarıda görüştük, güldük içtik eğlendik. En azından haftada 1-2 gün vente gelin bir selam verin yada bişeyler olsun. Herkes soğuduysa buluşuğ konuşalım başka bir oyuna gidelim birlikte ama bişeyler olsun artık.
manager80manager80
Üye
OGZ WoW guildimiz oldukça iyi gitmesine rağmen yinede dağılmaktan kurtulamadı. WoW'da bile oluyorsa AION'da olmasını gayet doğal karşılıyorum. Ben de bu guildin üyelerindendim ama sadece bir ay dayanabildim oyuna, ne bilim alışamadım WoW'dan sonra.
Pckoman
Üye
Ben Zumbuk lejyondan arkadaşlar tanırlar mestan abi valla bende çok özlüyorum o zamanları muhabbet şahaneydi bi giriyoduk muhabbete nerelerden çıkıyoduk insanların sabah işi gücü var ama sabahın körüne kadar oynuyoduk muhabbetine bişeyler yapıyoduk oyun taşımadı bi yerden sonra ufaka tefek koptuk toplanamadık
bende epeydir yokum bi uni kazanacağım tuttu, oraya gittim blaurea a bakamadan. Ne oldu ne bitti bilmiyorum ama böyle birbirimizi bulmuş güzel bi topluluk oluşturmuşken dağılmak olmaz düşüncesindeyim evede yeni geldim zaten hemen buraya baktım vente baktım .Alışkanlık olmuş bende bilgisarın başına oturunca lejyon geliyor aklıma hemen
Ventimiz hala duruyor haber verelim insanlara toplanıp bi akşam önden muhabbetin kralını yapalım peşindende ne yapalım ne edelim onu konuşalım. yarın öbür gün bilgisayarımı açıtığımda yine sizlerle oyun oynayıp muahbbet etmek sitiyorum ben..
mutay
Üye
hadi sira bana geldi bende tayfun gerci bana diyecek pek birsey birakmamissiniz arkadaslar ama yinede soyleyeyim (bende burdayim) ve sizlere tamamiyle katiliyorum. kisacasi artik ne yapiyorsak yapalim sikinti geldi yanlizliktan.
jesuskane
Üye
Beyler ve Yunus Selam

Kusura bakmayın, başlığı bir süre önce görmeme rağmen, iş yoğunluğu yanında sağlık sorunlarından dolayı oturupta bir şeyler karalayamadım buraya.

Haklısınız. Dağıldık. Ama son bir iki haftada olan bir şey değil bu. Yaz başında okulların kapanması, bir çok kişinin tatile vs'ye gitmesi, şahsen iş yoğunluğumun artması üstüne yurt dışı seyahetleri vs diye uzaklaştı herkes oyundan. Bir daha da adam gibi toplanamadık ardından.

Oyun'a herkes her zaman vakit ayıramıyor. Mestan sürekli seyahatlerde, ben iş güçle boğulmuş durumdayım, Yunus zaten Yunus, bazı arkadaşlarda hayatlarında köklü değişikliklere gidiyor vakit ayıramıyorlar/uz. Zaten oyun bahane.

Dağıtmayalım ekibi. Aralık başında bir toplanalım yine taksimde falan olmadı. Herkes dürtsün birbirini (tayfun sana yunus düştü yine abi dürtüver). Berkan, Selin, Memo vs istanbulda zaten. Facebook grubundan da duyurayım ben. Gündüz saatlerinde buluşursak genç arkadaşlarda gelebilir hem. Hasret giderir, iki lafın belini kırarız hem. Hem de online ortamda herkesin katılabileceği (oyun olsun olmasın) bir platform ayarlarız/tartışırız.
F5uck
Üye
Evet evet muhabbet falan iyiydi, o oynatıyodu zaten oyunu büyük ölçüde. Ayrıca vent hala duruyo mu? Duruyosa bilgileri falan yollayabilirseniz özel mesajdan çok sevinirim.

Buarada oyuna tekrar dönmeyeceğim muhtemelen, sadece o vent ortamını falan özlüyo insan o yüzden bu mesajı yazıyorum.

Wic'inize iyi bakın
İmza,
Wiccan
mutay
Üye
ahhh ahhh yine ben katilamiyacagim anlasilan neyse katilamasamda (yunusu durterim ) katilmasi icin :)
discussioncontroller