Ne olacak bu lejyonun hali?
Pckoman
Üye
ayın 30 u vizelerim başlıyor 10 unda bitiyor sonra müsaitim gelirim çokta iyi olur  :party:

kaan abi bana özel seslenmene gerek yoktu biliyorum hssret kaldın bana sen de vizelri asıp geleyim :çatal:

vic senide görmek isterim sende vicine iyi bak canum :juggle:
XsantosXsantos
Üye
herkese selamlar tekrardan. Kaanın dediği doğru tekrardan bir toparlanalım aralık başı( bişey de kalmadı ayın 28 i bu gün:D). Aralık4-5 gibi bir taksim toplantısı yapmak en uygunu olur toparlanalım biyerlerde iki lafın belini kıralım hasret iderelim ve kararlar verelim. Ben kaan/berkan/selin ve memoyu ararım, koraya birileri ulaşsın, gençlerden sanırım bir tek oğulcan istanbulda imkanı olan ona da ulaşsın o zaman. Tayfun sen yunusu nasıl istersen öyle dürt de adamın geleceğine mani olmayalım:D sınavlara girsin seni telekonferansla alırız yunusum:D. Seninle fazla oynama şansımız olmadı ama başımızın üzerinde yerin var viccanım sende mutlaka ol. Haberleşerek ayarlayalım buluşmayı önümüzdeki hafta sonuna herkes kendine iyi baksın
bu arada adı gemeyen unuttuğum varsa kusura bakmasın bu sayfadan ulaşıp plana dahil olabilirler hemen:D
jesuskane
Üye
Bir iki kişi daha yanıt verseydi şu konuya iyi olacaktı. Facebook grubuna da attım ama görmedi kimse sanırım. Aralık 4-5 olmayacak gibi görünüyor. pff hadi gençlik ses verin.
UluMemo
Üye
Benim vizelerde bu hafta bitiyor, ayın üçünden sonra banada uyar. Korayın veya tayfunun numarasının berkanda olması gerekiyor.
Pckoman
Üye
ses deneme 1-2 se ki se se:cheer: sayın kenarcı nerde yahu dur şunun ben bi aklını alayım da geleleyim
trudos
Üye
selamlar lejyoncanlar, napıyorsunuz ne ediyorsunuz? server değiştirmişiz gurbet ellere gitmişiz duyduğum kadarıyla. gerçi 1.5 aydır yazı yazanda olmamış inşallah dağılmamıştır lejyon. Axxorr was here gibi kötü bi cs repliğiyle kapatayım konuyu:)
UluMemo
Üye
Valla lejyon dağıldı sanırım. En son tayfun, cem ve ben kalmıştık online olan. bende 3-4 ay önce bıraktım oyunu, kim kaldı şuan bi bilgim yok.
XsantosXsantos
Üye
valla arkadaşlar lejyon dağıldı gibi birşey en son ben, tayfun, koray ve arada hazar diye bir arkadaş geliyordu. Bende en son ayın 13 ü girdim ve hesap kapanınca yenilemedim. Kalabalık olup ventrilo geyikleri olmayınca random gruplarla çekilmiyor bir süre sonra dünyanın en güzel oyunu da olsa. Üst baş düzmek için uğraşsan nereye kadar, alt kasmaktan baydık en sonunda 2-3 kişi kaldı oynayan.
Bu arada ben tekrar teklif edeyim herkese, isteyenlerle tekrar buluşup görüşebiliriz. Genelde herkesin telefonu birbirinde var o yüzden bir gün belirleyip buluşalım. Mesela en yakını bu cumartesi eğer herkes uygunsa telefonlaşıp buluşabiliriz. Ne dersin Kaan?:)
discussioncontroller