Call of Duty: Modern Warfare 3
Blight
Üye
Az önce bitirdim senaryoyu. Valla mükemmel olmuş iki oturuşta bitirdim zaten. Adrenalin manyağı olduk oradan oraya koşarken.

Spoiler:
Keşke ne var ne yok öldürmeselermiş, resmen son bölümde heba ettiler milleti. Gereksiz bir hareket olmuş.

Biraz ucuz aldım ama yine de girdi gerçi o kadar para iyice hakkını vermek lazım Spec Ops'un ve multinin.
thegmnkthegmnk
Üye

Az önce bitirdim senaryoyu. Valla mükemmel olmuş iki oturuşta bitirdim zaten. Adrenalin manyağı olduk oradan oraya koşarken.

Spoiler:
Keşke ne var ne yok öldürmeselermiş, resmen son bölümde heba ettiler milleti. Gereksiz bir hareket olmuş.

Biraz ucuz aldım ama yine de girdi gerçi o kadar para iyice hakkını vermek lazım Spec Ops'un ve multinin.

Spoiler:
Spoiler:
Soap dışındakilerin hiçbirinde fena olmadım. Ama Soap'ta ağladım bildiğin.
EnsArTRanceEnsArTRance
Üye
[video]

[video]
__skytalker____skytalker__
Üye
Ahaha teamplay ve sniping de yarıldım :D :D :D
MuhallebiMuhallebi
Üye
AHAHAHAAHH her ne kadar abartı ve acayip taraflı olmuş olsa da muhteşem olmuş. :D
Sığınak Sakini
Üye
Survival moduna neden konuşma ya da yazışma seçeneği koymamışlar, anlamadım. Konuşmak için illa Steam arkadaş listesine eklemek gerekiyor sanırım. Bu arada survival, special ops vs. seven varsa birlikte oynayalım.
fortun
Üye
MW3 keyi alıp aktive ettim oyunu. Yalnız steamde oyunun yanında (Digital RoW) diye bir ibare var. Bildiğim kadarıyla Rest of the World demek ve bu sürümler sansürlü ya da sansürsüz oluyormuş. İnternette baktım ama tam kavrayamadım. Bazıları "ülkeye bağlı" diyor, bazısı "(RoW) sansürsüz demek" diyor. Bilgisi olan var mı?
PiranhaPiranha
Üye

MW3 keyi alıp aktive ettim oyunu. Yalnız steamde oyunun yanında (Digital RoW) diye bir ibare var. Bildiğim kadarıyla Rest of the World demek ve bu sürümler sansürlü ya da sansürsüz oluyormuş. İnternette baktım ama tam kavrayamadım. Bazıları "ülkeye bağlı" diyor, bazısı "(RoW) sansürsüz demek" diyor. Bilgisi olan var mı?

Sadece MW3 için veya key ile girilen oyunlarda öyle olmuyor ki, mesela Steamdan alınan (hediye gelen veya Bundle olarak alınmış olan vb) bazı oyunlarda da nedense RoW yazıyordu. bunun sansürlü-sansürsüz olduğunu ilk defa senden duydum. Umarım böyle bir sebepten RoW yazmıyordur yaw.
kurtkapankurtkapan
Üye
Oyunun wiki sayfasından kontrol edebilirsiniz, öyle bir durum olup olmadığını, var ise nerenin çıkarıldığını vs.
fortun
Üye
discussioncontroller