Call of Duty: Modern Warfare 3
MeTaL_KnighTMeTaL_KnighT
Üye
@ Skytalker
Yok yok sadece modern warfare 3 ile ilgilide değil. Hatırlasrsan SC 2 ve Diablo 3'ün fiyatlarınıda ilk duyurduklarında bu forumlar baya çalkalanmıştı. Aral son senelerinde iyice cozuttu. Kim bu forumda çıkıp "Aral süperdir abi çok iyi niyetli bir şirkettir. Ülkemiz oyunculuğuna gelişimine katkıda bulunmuştur. Vs. diyebilirki. Bizleri koyun gibi görüyorlar ve ha bire yoluyorlar. Ben bu oyunu kutuulu almak istiyordum ama gitti gidiyordan key alıcam. Haklı olarak bir oyuna 100 TL den fazla vermeyi saçma buluyorum. Ne bu PS 3 oyunumu... PC oyunu dediğin 60 Tl - 100 Tl olur. Eğer 160 TL ise orda bi dur diyeceksin.
bfrheostatbfrheostat
Üye
O oyun da o kadar fiyatı haketmiyor zaten. Taş çatlasa 40.
__skytalker____skytalker__
Üye
Abi oyunun normal fiyatı da 60-70 dolar birşey zaten. Aral napsın 90 liraya mı satsın? Aral'a bayılmıyorum da çok da yanlış bir durum yok hani. Activision'ın fiyat politikası ortada. Gidin ona sövün.
MeTaL_KnighTMeTaL_KnighT
Üye
@ bfrheostat
oyunun survival moduna bayıldım. Yoksa gerisi aynı Modern warfare olmuş. Eğer survival modu olmasaydı elimi bile sürmek istemezdim. sonuçta diğer modlarda yerlerinde sayıyorlar... Ama ne bileyim böyle elimde su tabancası ile başlayıp kendimi geliştirme olayı süper bence :D

Peki arkadaşlar sizce oyun yaz kampı indirimlerinde % 50 indirim e girermi % 33 işimi görmüyorda :P
bfrheostatbfrheostat
Üye
Adamın tepkisi genel yalnız. Ayrıca 160 nedir abi, her türlü saçma. 120 olsun gene eskisi gibi.
__skytalker____skytalker__
Üye
Şimdi baktım Steam'deki fiyatı 70 dolar. Yani 120 olması pek mümkün değil şuan. Bir ara 150 idi ama MeTaL_KnighT dediğine göre tekrar 160'a çıkmış. Ona laf edin birşey demem de bu kadar pahalı olmasının temel sebebi ACtivision'ken gidip de Aral'a bu kadar sövmeniz yanlış olmuş. Güvenilirse eğer key olarak al bu oyuna o kadar para hiçbirşey için verilmez. Ayrıca %50 hiç sanmıyorum maksimum yine %33 olur.
JethroJethro
Üye
Aral bir çok konuda saçmalasa bile, bu olayda Acti daha büyük bir rol oynuyor bence.

Dikkat edersek Acti'nin "popüler" oyunları hep uçuk fiyatlara sahip.
MeTaL_KnighTMeTaL_KnighT
Üye
Peki şu site güvenilirmi arkadaşlar burda 100 TL imiş : http://www.mavishop.com/vitrin/product_info.php?products_id=3742 :)
kurtkapankurtkapan
Üye
sağlamdır mavishop.
Git Nuclear'dan key al derim. MW3 sonuçta, kafayı duvarlara çarpmış olmak lazım "bence" o parayı vermek için.
MeTaL_KnighTMeTaL_KnighT
Üye
Yaw oda Rus keyi satıyor VPN kullanmak lazımmış aktifleştirmek için. Benim için karışık işler onlar. Birde hata yapmayalım key elimizde patlamasın :(
discussioncontroller