Call of Duty: Modern Warfare 3
creiGncreiGn
Üye
rRifleman
Üye
Anofişıl da olsa bir haber ya doğrudur ya yanlıştır, elimizte tutabileceğimiz bir veri bu :D
CoraxCorax
Üye
Aylık ödeme gelse de satışlarda öyle büyük düşüş olacağını sanmıyorum. Bakınız: MW2'ye gelen harita paketlerinin satış rakamları.
rRifleman
Üye
Ben aylık ücret veremiyorum henüz, o yüzden olmasın öyle :D
CoDBlackOps
Üye
Alpharius dedi:

Sanmam. Birinci Dünya Savaşının özeti siperdir. Biz de oyun boyunca siperlerden çıkıp geri döneriz en fazla. Orjinal ve eğlenceli bölüm tasarlamak zor ve elde de çok materyal yok. Özel operasyon vs. desek yine elde kullanılabilir pek fazla kaynak yok.

Ayrıca 2. DŞ gibi herkesçe bilinen bir savaş da değil. 100 yıla yaklaşmış bir savaş ve popüler kültürde yeri yok. Ortalama bir Amerikalı oyuncu bu oyunu alır mı mesela? Neden İkinci Dünya Savaşı FPS'lerinde oyunlar boyunca Normandiya senaryoları yapıldı? Bunları düşünmek lazım.

Ben de isterdim 1. Dünya savaşı FPS'si ama Activision gibi gözünü para bürümüş bir firma bu işe hayatta girmez.

Budur.
_SLAUGHTER__SLAUGHTER_
Üye
Almanlarin gozunden bi ww2 super olur aslinda
CoraxCorax
Üye
Nazi propogandası sayılacağı için öyle birşey imkansız.
CoDBlackOps
Üye
Sci. Fi. Olursa çok güzel olur.Bölüm sayısı artar ve bunların bir kısmı sız-yok et-kaç olursa da güzel olur :D veya tarihten bilinen özel operasyonlar.
rRifleman
Üye
2. Dünya savaşından sonra pek bir şey kalmımyor öyle konulacak, sadece Kore, Vietnam, Falklands, Afganistan ve 1. Körfez(2.si Mw oluyor)
Bayağı varmış aslında, unuttuklarım da olsa.
Almanların gözünden ww2 olsa güzel olurdu ama propoganda sayarlar..
Nesimow
Üye
Afrikadaki iç savaşlara yönelik fikirler de çıkabilir aslında.
discussioncontroller