Call of Duty: Modern Warfare 3
rRifleman
Üye
peace dedi:

COD'un yapısı ile BiA'nın yapısı arasında uçurumlar var. Birisi strateji temelli ilerlemeye yöneltip ortamın analizini yapmaya iterken, diğerinde "rambo mod"unda seri ilerliyoruz mesela temel olarak bir fark bu.
O yüzden her 2'sinede saygı duymak kendi adıma geçerli. ;D

BU ARADA YENİ COD'DAN İLK SS'LERDE GELMİŞ!

Spoiler:
COD: Space War

Spoiler:
Hihi Sci-fi olacağını hayal etsem bunun gibi olacağını düşünüyorum. Shattered horizon :D ::)
Nasılda yedim sizi hi-hi. ::)

Cod8 White Ops işte :D
Ben de almayı düşünüyordum o oyunu, bak güzel duruyormuş..
PiyanistPiyanist
Üye
http://thisisxbox.com/index.php?option=com_content&view=article&id=607:rumour-call-of-duty-4-modern-warfare-prequel&catid=35:news&Itemid=87 şöyle bi haber var.Dedikodu deniliyor felan ama, gerçek olma ihtimali yüksek bence.Geçen sene bu zamanlarda yeni cod vietnamda geçecek diye de bi ''dedikodu'' vardı,sonuç ortada.
Amenquiver
Mod
Vietnam kadar bayık bir bir savaş "scene"i yok bence.

Ben asla olmayacağını düşünsem de CoD serisinden daha çok bir "hayatta kalma" oyunu bekliyorum. Büyük cephelerin arkasında kısılı kalmış bir avuç askerin savaş sürecinde yaşadıkları ve çevreyle etkileşimleri. Bir siperde saklanırken kalabalık bir düşman grubunun bir genç kıza yaptığı hayvanlıkları görmek istiyorum. Tarz insanların çatıdan çatıya ramboculuk yaptığını değil gerçek çirkinliği ve çürümüşlüğü görmek istiyorum.

Dipnot: MWleri de sonuna kadar severim bu arada ha.
aztek
Üye
Yok be abi ne vietnam'ı yapımcı dedi ya sıradaki oyun uzayda geçicek diye.Konsept batıcak diye düşünüyorum ama görmedende konuşmak istemiyorum çünkü uzayda geçen şöyle aklı başında bir fps görmedik daha.Doom felan demeyin onlar kapalı mekanda geçiyordu, sanmıyorum koca koca savaşların yaşandığı Cod ismi kapalı mekan savaşlarına dönsün yani uzayın yüzeyinde olur gibime geliyor.Gerçi Quake 4'te de biraz öyleydi aslında.
isoticisotic
Üye
milyonlarca zerg üzerine gelirken daracık bir siperde kendini savunmaya çalışan çares,z bir avuç uzay askerini oynayacağız yeni oyunda
PiyanistPiyanist
Üye
Halo'nun satışlarına göz diktikleri için öyle bir uzay fpssi girişiminde olablir Activisions.Uzay temalı Killzone2yakında gelecek KZ3 varken başka uzay temalı fps oyunuyla pek ilgilenmiyorum açıkcası.32 kişi sıfır hatayla oynuyorum bu oyunları.Black Ops'da her türlü sorunla artık yaka silktirdi(ps3 sürümü).Benim herhangi bir CoD'dan hiç bi beklentim yok.Cod4'ü hala aşamadılar zaten,o oyunun yeri hep ayrı... Tek dileğim adam gibi sorunsuz bir multi deneyimi,o ihtimal de varmı, artık bilmiyorum.Activisions'ın gözü paradan başka birşey görmüyor.Iw'nin eski elemanları EA'de sağlam bir dönüş yaparlar da mükemmel bi cevap veririler şu paragöz firmaya.Tek isteğim bu...
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Yeni haber gelmiş bişiler çıtlatılmış Ghost filan.
(bkz.:anasayfa)
EnewwssEnewwss
Üye
-Whats next?

-Ghost sir...
thegmnkthegmnk
Üye
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Kötü olmaz umarım buna rağmen ya. Hale bak. Yılların Raven'ı bu duruma gelicek yapımıcımıydı be :(
discussioncontroller