Xbox Live oyuncuları buraya
Bobiwankenobi
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Bu konuyu hem durgun olan Xbox odasını canlandırmak, hem de live üzerinden oline oyun oynamak isteyen oyungezerleri bir araya getirmek için kullanmaya karar verdim. Mesajlar eklendikçe aşağıdaki listeyi güncelleyeceğim.

Liste nerede demeyin çok eskimesi dolayısıyla Ekim ayı sonunda bir günümü verip adam akıllı güncellemeye karar verdim. O zamana kadar tag'inizi yapıştırın gitsin.
SerGeanT
Üye
ID: Lathariel  Halo 3, CoD 4, GeoW, Ace Combat 6, (2-3 hafta içinde) Burnout Paradise
Misafir
ID: batubozkan Halo3 , GoW, Pgr 3 , Crackdown , Guitar Hero 3
immortal_serpant
Üye
GamerTag: murderdolls1992  geow (su an sadece 1 oyun var ama yakında alacağım
magician
Üye
Username: magicianogi -> oyunların hiç biri multi değil galiba :P;

Forza 2, Mass Effect, Assassin's Creed, Viva Pinata. Birkaç bir şey daha edineceğim yakın gelecekte, çeşit artar o zaman :D
GRoM
Üye
Bana xbox live hakkında bilgi verebilirmisiniz fiyatı ne kadar ve doğal olarak kredi kartı istiyordur sanırım...
Misafir
magician forza 2 en iyi multilerden birine sahip araba yarısı olarak ama diğerlerin de yok multi

Grom live silver üyeligi beleş ama online oyunları anca izleyebiliyorsun ama gold üyelikte online oynayabiliyorsun. Live üzerinden alabilip alamıyacagını bilemiyorum ama internetten gold üyelik kodu alıp live dan girebilirsin.
GRoM
Üye
Tamam teşekkür ederim yani silver üyeliğe sadece başta para ödicem değil mi?
SerGeanT
Üye
silver üyeliğe herhangi bir ücret ödemiyorsun. xbox live'a kayıt olduğunda silver üyelik sahibi oluyorsun zaten. daha sonra kredi kartı kullanarak internetten veya prepaid card alıp (gittigidiyor'da bulabilirsin) gold'a çevirebilirsin üyeliğini. 1 yıllık üyeliği 30 liraya aldım ben.
AnFoU
Üye
Benim Gamertag
[img width=199 height=135]http://card.mygamercard.net/AnFoU.png[/img]

1-)Gears of War
2-)Mass Effect
3-)The Darkness
4-)Ghost Recon Advanced Warfighter 2
5-)Kameo:Elements of Power
6-)Guitar Hero 3
7-)Stranglehold
8-)Call of Duty  3
9-)Call of Juarez
10-)Crackdown
11-)Saints Row
12-)Dirt
13-)Project Gotham Racing 3
14-)Project Gotham Racing 4
15-)Assasins Creed
16-)Fifa:08
17-)Juiced 2:Hot Import Nights
18-)Skate
19-)Conan
20-)Halo 3
21-)Forza Motorsport 2
22-)Winning Eleven Pro Evulation Soccer 2007
23-)Bioshock
24-)Ace Combat 6
25-)Lost Planet:Extreme Condition
26-)Fight Night Round 3
28-)BlackSite Area 51
29-)Kane and Lynch Dead man
30-)Soldier of fortune payback
31-)Need for speed pro street
32-)Rainbow Six Vegas
33-)Half Life 2:the orange box
34-)Burnout:Paradise
35-)Turok
Bu oyunlar var bende Live Gold üyeligim bitti su anda ama 1 hafta sonra alıcam.
magician
Üye
Elite makinelerle 1 aylık Gold üyelik ücretsiz geliyor sanırım. En azından benim aletten öyle bir şey çıktı. Forza 2 ve Viva Pinata da hediye geldi.
discussioncontroller