Xbox Live oyuncuları buraya
ggurak
Üye
Psn'in başına gelenlerden sonra ben de xbox saflarına katıldım, gamertag: RustySly. Fifa ve Black Ops var şu anda...
RidygoRidygo
Üye

Cabed Naeramarth
Üye
Şuan için sadece Red Dead Redemption var. Eklemek isterseniz GT: Waeramarth
F5uck
Üye

Önümüzdeki ay XBOX alıyorum ve merak ettiğim şeyler var:

1- GFWL'de MSN Messenger adresimi(hotmail) kullanarak hesap açıyordum. XBOX LIVE için yine aynı adresi kullanabilir miyim?

2- Türkiye desteği olmadığı için indirilebilir içerikleri indiremiyoruz diye biliyorum. Ne kadarı doğru?

3- Konsolumu aldıktan sonra her özelliğinden adam gibi faydalanabilmem için neler yapmam gerekiyor?

1- Daha önce herhangi bir xbox live hesabında kullanılmadıysa kullanabilirsin diye biliyorum.

2- Bende Dance Central'ın neredeyse tüm DLC'leri var, hepsini xbox live'dan satın alıp indirdim. Oyuna sahip olduğun sürece indirebiliyor olman lazım.

3- Konsolu aldıktan sonra bir de kinect almanı tavsiye ederim(ve tabi ki Dance Central). Bunun dışında korsan kullanmamanı tavsiye ederim. Konsolun bazı özellikleri region restricted. Mesela Sky TV'ye subscribe yapacaktım parasıyla. Ama Türkiye'yi kabul etmiyolardı. Yanlış hatırlamıyorsam. Yani bazı firmalar Türkiye desteği vermeyebilir o konuda yapabileceğin bir şey yok.

Xbox Live'dan dijital oyun alamıyorsun Region geyikleri sebebiyle. Sadece Xbox Live Arcaade'den oyunlar alabiliyorsun. Genelde güzel oyunlar oluyor, indie yapımlar vb.

Bol bol arkadaş eklemeni tavsiye ederim, hoş Türkiye'de çok etkili bir yöntem değil 1-2 oyuna sahip oluyor insanlar genelde.

Not: Yanlışlarım olabilir, tecrübe ettiklerimi yazdım.

image
RidygoRidygo
Üye

F5uck
Üye

LIVE hesabımda satın almadığım(korsan olarak denediğim) oyunlar da görünüyor sanki satın almışım gibi. Beni korkutan bu aslında :) Resident Evil 5 görünüyor mesela...

Onu bilemeyeceğim, pek bilgim yok o konularda fakat dikkatli ol. :cheer:
felix
Üye
Merhabalar,

Benide ekleyebilirsin.

GT: yakala co

Oyunlarım ; AC:Brotherhood,ACII,Medal of Honor,Bad Company 2,MvC3:Fate of Two Worlds

:)
GeRGuS
Üye
Gamertag'im: GerryJesterhead
Şu an sadece Red Dead Redemption var(gelin posse kuralım, shootoutlara birlikte girelim) fakat 1 ay içinde Crysis 2 de almayı planlıyorum
Jonix
Üye
GamerTag:turkishspace (gerçekten çok saçma ama değiştirme hakkım yok birdaha:)

oyunlar: rdr, fifa 2011 ,nba jam, gta 4, adventure ve kinect fitness aklımda olanlar (evde değilimde)

not:live gold alıcam yakında yani suan içiçn oynıyamam multi :)
Pinky_DemonPinky_Demon
Üye

GamerTag:turkishspace (gerçekten çok saçma ama değiştirme hakkım yok birdaha:)

Öyle bir şey yok 800MSP(10$) verdiğin zaman tekrar değiştirebilirsin.
discussioncontroller