Xbox Live oyuncuları buraya
GeRGuS
Üye

Yasi kucuk ve buyuk bebelerin attigi bi ortam ne kadar guvenli olabilir?

PS zaten kocaman oyuncularla dolu, hatta yüz kemiklerini tarayıp karbon 14 metoduyla kişinin yaşını algılıyor, küçükse açılmıyor. Ki küçük çocukların oyun oynadığı her yer güvensizdir.
Bir PS kullanıcısı n'olur Xbox konularına yorum yapmasın. Güdük özellikli PSN'inize laf etmiyoruz diye saldırmanıza gerek yok. Xbox kullanıp da MS pointlerin paralı olmasından şikayet edenler "rewards.xbox.com"a üye olsun. Microsoft bu sitede yaptığınız işe göre şeker dağıtır gibi MS point dağıtıyor. Mesela ben 460 point kazandım 4 ayda filan. Bu pointlerin hediye olarak geldiğini düşünürseniz hiç de fena değil. En azından Xbox'ınıza tema, Avatar'ınıza giysi alırsınız, değişiklik olur.
darkprensdarkprens
Üye

Yasi kucuk ve buyuk bebelerin attigi bi ortam ne kadar guvenli olabilir?

PS zaten kocaman oyuncularla dolu, hatta yüz kemiklerini tarayıp karbon 14 metoduyla kişinin yaşını algılıyor, küçükse açılmıyor. Ki küçük çocukların oyun oynadığı her yer güvensizdir.
Bir PS kullanıcısı n'olur Xbox konularına yorum yapmasın. Güdük özellikli PSN'inize laf etmiyoruz diye saldırmanıza gerek yok. Xbox kullanıp da MS pointlerin paralı olmasından şikayet edenler "rewards.xbox.com"a üye olsun. Microsoft bu sitede yaptığınız işe göre şeker dağıtır gibi MS point dağıtıyor. Mesela ben 460 point kazandım 4 ayda filan. Bu pointlerin hediye olarak geldiğini düşünürseniz hiç de fena değil. En azından Xbox'ınıza tema, Avatar'ınıza giysi alırsınız, değişiklik olur.

Ben PS guvenli mi dedim koc? Birakin su fanboy yorumlarini.
Nocturneram
Üye
Gamertag :nocturneram
oyunlar: battlefield 3, mortal kombat, Guitar hero, forza motorsport 3, Crysis 2
Puhaha
Üye
Tag: SuffocatedGuy
Oyunlar: Gears of War 3, Dead Space 2, Mortal Kombat 9 (Daha yoldalar gerçi)
TheIllusionist
Üye
GT:PureViolence28

MP3,MW2,BOP,BC2,GH5 oyunlar. GH Metallica arıyorum duyurulur.
ekrmozgry
Üye
ID:ekotim

her oyun bana uyar,suan gold üyelik yok suan sehirdısında oldugum için almanın bir mantıgı yok.Ama birkaç hafta sonra alıcam.
melencolia1melencolia1
Üye
Gamertag: Melencolia1

Şimdilik Multiplayer Özellikli Oyunlar

Ac: Revelations
Fifa Street
Nba 2K13
Gears of War 2
Halo4
Berkuj
Üye
halo4
red dead redemtion
nba2k13
forza horizon
bf 3
max payne 3
melencolia1melencolia1
Üye
.
melencolia1melencolia1
Üye
İkinci defa yazıyorum, gamertag: Melencolia1

Online oynamaya meraklı sevgili arkadaşlar, ekleyin oynayalım arada bir, oynayalım seninle biz yine. Pek online oynamıyorum da işte oynarık, muhabbet ederik yani.
discussioncontroller