Fenris setinin 4. parçası
Volayer
Üye
Arkadaşlar iki gündür 13 aydır oynadığım oyunu bırakıp bırakmama arasında kaldım. Sebebi fenris set saçmalığı. İlk 3 parçası bile adamı bu kadar yormasına rağmen bir sonucu olmasında ötürü sabır gösterebiliyorsunuz. 2 gün önce 4. parça için niyetlendim. Zar zor da olsa topladığım 100 adet balaur stainleri çantama alıp craftlamak için heyecanlandım. Daha öncesinden kulaktan dolma fail olma gibi olayları duyduğum için önceden biraz araştırdım, videolar inceledim. Ortak nokta Dp seviyesinin full olması yönünde bir kanaat getirtim ve bu yönde çalışmayı başlattım. 4. parça critlemesi gereken bir materyal olduğu için dua ede ede bekledim .... fakat hazin son. Onca aydır emek harcayıp topladığım tüm materyaller uçtu gitti. Bu kadar saçmalık olmaz. Tamam desemki boiling çok sık düşüyor sıkarız dişimizi toplarız deriz ama yarım saat grindle bile veya dgnin bir turunda bile max. bir tane (en iyi ihtimalle) düşebilen bu materyali şimdi toplamak imkansız gibi bir şey artık benim için. Gözümü karartıp satın alıp bir kez daha deneyim dedim yaklaşık 22 mil. tutuyor ama para olmasına rağmen satışta yeteri kadar materyal yok. Daha önce forumlarda oyungezer legionundan arkadaşların boiling topladığını ortak bir havuzda toplayıp ihtiyacı olan lejyon üyesine vereceklerini okumuştum sanırım. Toplama düşüncesi olduğuna göre yapma girişimi de olmuştur sanıyorum. Bu bilgi doğrultusunda gerek legion üyesi gerekse başka arkadaşlara soruyorum. Tekrar yapmak istediğim zaman dikkat edilecek bir husus varmı? Yoksa şansa ne gelirse mi?
FarquesFarques
Üye
Sınıfına göre değişir Fenris sete devam edip etmemen, çünkü silahı 50 lvl olmasına rağmen çok iyi. Eğer One-hand silah kullanan bir sınıf isen devam etme. Genelde Fenris seti, silahı ile PvP silahını birleştirmek için yapılır. Fenris seti yaptıktan sonra 50 lvl Elite set yapılıp oyunun keyfi çıkarılır, sakın 55 lvl Elite veya bir PvE setine kasma, boşa zaman kaybı. Dediğim gibi eğer One-hand kullanan sınıflardan biri isen paralarınla Golden Medal biriktirip AP kastıktan sonra 50 lvl Elite setini dizmen. Elite set aynı zamanda Fenris setiyle eşit olup PvE'dede rahatlıkla kullanılabiliyor, yani kısaca Fenris silah+PvP silah & 50 lvl elite set ve takılar yap oyunun zevkini çıkar, gerisi yalan.
Volayer
Üye
Sorcerer oynuyorum. Zaten amacım silaha gitmek. Fakat 4. adımı geçemediğim için sıkıntı var. Tekrar yaparken 4. parçayı acaba bir kolaylığı, bir ipucu yakalayabilirmiyim diye sormuştum
FarquesFarques
Üye
Ne yazık ki tamamen şans. 2-3 tane basmalık toplayıp da deneyebilirsin, gerçi bir arkadaşa 4 kere arka arkaya bastık, hiç biri tutmadı. ::)
Volayer
Üye
ah ah keşke toplanabilse. bir tanesi bile zar zor toplanıyor :) Neyse artık bakacaz. Olmazsada alternatif setler var nasıl olsa. Teşekkürler
FarquesFarques
Üye
4 ay önceki durumunu hatırlayarak söylüyorum; Instance'lerden düşen Set'ler biraz hayal, az çok bilirsin Drop Rate'lerin nasıl olduğunu. Tabii şu anki durumu bilemiyorum, Drop Rate'ler yükseldiyse yapılabilr.
discussioncontroller