Uzayda yaşam bulundu mu?
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
creiGn dedi:


Abav...


Aynen abi, böyle şeyleri görünce kendi kendime utanıyorum ben de. Yalnız yoruma eksiyi basmış herkes, az da olsa umut veriyor en azından o.Abaaaaav hatta.Ablamla benim psikolojimiz bozuldu da o an çok şükür kurtardık annemi o kadın programlarının elinden ;D Cidden gerçeklik olarak bahsediliyor ama, televizyonda kendine profesör diyen adamlara inanıyor işte millet :D

Bu arada acı gerçeği söylemem lazım abi, umutlanma.Linki ekşiden aldım ben.O eksiler yoktu sanırım eskiden.Oradaki adamlar basmıştır.
creiGncreiGn
Üye


Abaaaaav hatta.Ablamla benim psikolojimiz bozuldu da o an çok şükür kurtardık annemi o kadın programlarının elinden ;D Cidden gerçeklik olarak bahsediliyor ama, televizyonda kendine profesör diyen adamlara inanıyor işte millet :D

Bu arada acı gerçeği söylemem lazım abi, umutlanma.Linki ekşiden aldım ben.O eksiler yoktu sanırım eskiden.Oradaki adamlar basmıştır.FFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUU diyebiliyorum ancak o zaman.
An Anonymous
Üye


Yakın zamanda hiç kadın programı çarpmadı gözüne değil mi? Şaman gibin birşey olmuş o programları sunanlar.Şöyle iyileştirici enerji, böyle sudan aldığımız enerji, negatif enerjiyi atarak hastalıktan kurtulmak, elmanın içindeki saklı potansiyel falan filan çok fantastik, mistik şeyler bilimsel gerçeklik gibi kafalarına sokuluyor halkın.Annem kebapçıda "duvarın enerjisini beğenmeyip" yer değiştirdiğinde durumun ne kadar vahim olduğunu anladım

Böyle bir ülkede gene iyi yahu, en azından adam sesli harf kullanmış yazarken.


Derya Baykal'ın "angel cake" olayı geldi aklıma, bu durumun en üst hâli odur heralde. Kekin içine dört büyük melekten aldıkları enerjiyi koyuyorlarmış. Fatih Ürek'in önderliğinde tüm stüdyo (tarikat) bayık ses tonuyla kekin içine meleklerden aldıkları enerjiyi koydular.

Uzaylılar geldikleri gibi kaçarlar bu angel cake olayını görürlerse. Dünyada onların olabileceğinden daha "uzaylı" insanlar var zaten.
Gaz Maskeli Adam
Üye
Uzayda yaşam daha bulunamadı. Hem artık uzay faaliyetleri durdu. Kimse uzaya roket yada uydu yada keşif aracı göndermiyor. Bu yüzden umudunuzu kesin ve bir Half-Life çekin. Konu monu kafanızdan silinir ;)
Infrawhite
Üye
@Gaz Maskeli Adam: Hmm, demek öyle. Herhalde Kepler uydusunu uzaya yollayan NASA seninle aynı fikirde değil ki Güneş Sistemi dışındaki yıldızların çevresinde dünya-benzeri gezegenler bulmak için milyonlarca dolar harcamışlar. Neyse sen iyi biliyor gibi gözüküyorsun Half Life'a devam.
MustaTheUA
Üye
Yani sonuç; az oyun oynayın, geceleri açıkta bir yerinizin kalmamasına dikkat edin, olur da kalırsa totem yapın gerçeklikte kalın?
sultan ısultan ı
Üye
Meteorda 'Dünya tipi' bakteri

NASA bilimcileri inceledikleri bir meteorda bakteriler tespit etiklerini, bunların Dünya'daki bazı bakterilerle büyük benzerlik taşıdığını iddia etti.


Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi'nde (NASA) görevli bir bilimadamının araştırması, uzaydaki yaşamın, Dünya'da bildiğimiz yaşamla benzer özelliklere sahip olabileceğini gösterdi.

NASA'nın Marshal Uzay Uçuş Merkezi'nde çalışan astrobiyolog dr Richard B. Hoover, dünyada bilinen az sayıdaki göktaşının bulunduğu Sibirya, Alaska ve Antarktika gibi uzak bölgelerdeki meteoritler (göktaşları) üzerinde yaptığı araştırmasının sonuçlarını Journal of Cosmology dergisinin mart sayısında yayınladı.

Canlı organizmaların kalıntıları ve Dünya'nın atmosferine girmeden önce üzerlerinde yaşamın olduğuna inanılan göktaşlarının iç katmanlarındaki fosilleşmiş bakterileri inceleyen Dr Hoover, meteoritin taşlarındaki kırıkları laboratuvar ortamında elektron mikroskopuyla taradı ve mikro-organizmaların dünyada bulunanlara benzediğini gördü.

Büyük bir göktaşının parçası olabilen ve çoğunlukla taş ile demirden oluşan meteoritlerdeki, su ve evsahipliği yapan kuyrukluyıldız veya asteroid yarattığı ısı gibi koşulların bakterinin gelişimi için uygun bir yer sağladığını belirten Hoover, ''Heyecan verici olan, göktaşlarındaki bakterilerin, birçok durumda tanınabilir ve dünyadaki genel türlerle çok yakından bağlantılı olması'' dedi.

www.ntvmsnbc.com/id/25189460/
--------------------------------
creiGn

www.foxnews.com/scitech/2011/03/05/exclu...lien-life-meteorite/

UZAYLILAR GERÇEKMİŞ LAN!1!11
RelentlessRelentless
Üye
Sultan ı artık credit vermeye de başlamış :P
geti legio
Üye
uzaylılar tabiki gerçek benim dedem uzaylı görmüş garajında sonra uzaylı kaçmış
geti legio
Üye
UZAYLILAR GERÇEKTİR BİSÜRRÜ İNSAN ONLARI GÖRDÜ VE DOĞRU EVET UZAYLILAR TÜRKÇE KONUŞUYOMUŞ HABERLERDE GÖRDÜM GEÇEN SENE
discussioncontroller