Minik ama Mide Bulandıran Hatalar
JulianneJulianne
Üye
1 - Atılan mesajlar silinemiyor, sil tuşuna bastığınızda ise mesajı silemeyip tuşun kendisi siliniyor. Ya da mesaj da siliniyor ama yazan görmeye devam ediyor.

http://www.oyungezer.com.tr/forum/26-forum-kurallar-ve-duyurular/1124406-ogz-online-calmalar?limit=25&start=250#1132431 buradan durum görülebilir sanırım.

2 - Küçük resim yaratılırken en azından "soldan/sağdan kes" emri verebilmeliyiz sanırım.

3 - Abone ol mesajı niye varsayılan olarak tikli anlamış değilim. (:
MelkorMelkor
Üye
anasayfada en üstteki haberler açılmıyor. bloglar, aralık oyungezer vs. haberlerinden/duyurularından bahsediyorum. alttaki haberlerde bir sorun yok sanırım.
adminadmin
Admin
Bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

@Julianne
1. sorununuzu düzelttik.

2. isteğiniz için henüz bir çalışmamız yok ama aklımızın bir kenarına yazdık.

3. sorunu da hallettik.

@Melkor
Hilite alanında bazı yerlerde link yok, bu nedenle sayfa değişmiyor.
Birazdan ekleyeceğiz
JulianneJulianne
Üye

Bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

@Julianne
1. sorununuzu düzelttik.

2. isteğiniz için henüz bir çalışmamız yok ama aklımızın bir kenarına yazdık.

3. sorunu da hallettik.

@Melkor
Hilite alanında bazı yerlerde link yok, bu nedenle sayfa değişmiyor.
Birazdan ekleyeceğiz

Eeaa ben o mesajı halen silemiyorum. Silmek yerine direk mesaja gönderiyor.
Night EagleNight Eagle
Üye
Sitenin sağ alt kısmında bulunan sosyal medya butonlarından "Steam" butonu yanlış guruba yönlendiriyor. Aklınızda bulunsun =)
sultan ısultan ı
Üye
Forumdan Son Mesajlar

Forumdan Son Mesajlar
bölümü bazen sapıtıyor.

Son 5 iletiyi icermesi gerekirken
1. ileti sürekli degişiyor
ama
2.-3.-4.-5. aynen kalıyor ..
JulianneJulianne
Üye
Forum anasayfasında her konu başlığındaki başlık sayısını gösteren "xx Başlıklar" yerine "xx Başlık" denmesi Türkçe açısından daha doğru olur düşüncesindeyim. (:
sultan ısultan ı
Üye
BAŞLIK: Oyungezer Online Yenilendi - Nasıl Buldunuz

Sayın OFCM in ilk iletisinde

''Sizden ilk ricamız sitede gördüğünüz aksaklıkları Böcek Avı başlığında bizimle paylaşmanız.''

da

Böcek Avı linkini tıklayınca yeni bir explorer sayfası acılıyor.
Ama bir şeyler yazmak isteyince üye degilsin diyor.
Ek olarak ilk sayfada da aynı hatayı veriyor.

...
Dark_Lord
Üye
"Sil" butonu çalışmıyor.
JulianneJulianne
Üye
Sanırım OGZTV - Kanallar bölümüne kanal ekleyebiliyoruz ama kanala video ekleyemiyoruz. http://www.oyungezer.com.tr/component/seyret/channel Deneme bir kanal yarattım ama iki denemede de video yükleyemedim. Link olarak yüklemeyi denedim, bir de upload'ı deneyeyim. (:

Edit: Upload ettiğim videoyu çeviriyor şu an sanırım... http://www.oyungezer.com.tr/component/seyret/video/1280/Inception-in-Real-Time Merakla bekliyoruz... (:
fizban
Üye
Foruma koyulan bi' resime tıklayınca tam çözünürlüğünde çıkması hoş olmuş ama bende şöyle bir problem var; resimi slide edemiyorum, yani benim ekranımın çözünürlüğünden büyükse o resim bakamadığım kısımlarını görmek için slide barı oynatsamda kendi çözünürlüğümün gösterebildiği kısıma geri geçiyor direk. Anlatabildim mi emin değilim hatta belki benle alakalıdır sorun ama yazayım dedim ^^
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller