Minik ama Mide Bulandıran Hatalar
PiranhaPiranha
Üye
aman aztek nazar değdirme ben dün bu hatalar kod yazılarıyla çok karşılaşıyordum şükür şu an herşey normal doğru düzgün (gibi gibi) ve ne gariptirki hızlı :) var bu işte bir bit yeniği...
aztek
Üye
Şu dakikalarda sık karşılaşıyorum sinirim bozuldu hemde site rahatken.Ayrıca şimdi önemli değil akşam steam indirimleri yenilensin görücem ben seni bakalım bağlanabilicekmisin siteye
PiranhaPiranha
Üye
Olabilir aztek. biliyorum neler çektik şu Forum halinden...

Bu arada epic_dog açıklama yapmış dün gecemi ne zaman yaptıysa yeni sunuculara yedekleme yapılıyormuş bitesiye kadar da atılan mesajlar yeni sunucuda gözükmeyecekmiş. Bende dedimki; dünden beri birçok mesaj yazdık birde kazandığımız Puanlar vardı ne olacak hepsi sıfırlanacakmı?. Bari yedekleme süresince Forumu kapatın olmadı sadece Mesaj yazımını engelleyin mesajlarımız kaybolmasın dedim. Bunu neden böyle yapmadılar bilemiyorum. OGZ Aralık konusuna uzunca bir mesaj yazmıştım onu yedekleyeyimde bari kaybolmasın çok uğraşmıştım dün...
FirewingFirewing
Üye
Forum yakında mavi ekran verirse şaşırmayın
Spoiler:
Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 485024 bytes) in /home/seti/public_html/libraries/phputf8/mbstring/case.php on line 30
aztek
Üye
Sitede sayfaları açarken bir sayfa dolusu kodlardan oluşan metin görme sorunu azalarakta olsa devam ettiği gibi alttaki kodu bugün sık sık görmeye başladım

Parse error: syntax error, unexpected '=' in /home/seti/public_html/libraries/joomla/document/html/html.php(277) : eval()'d code on line 1
PiranhaPiranha
Üye

Sitede sayfaları açarken bir sayfa dolusu kodlardan oluşan metin görme sorunu azalarakta olsa devam ettiği gibi alttaki kodu bugün sık sık görmeye başladım
Parse error: syntax error, unexpected '=' in /home/seti/public_html/libraries/joomla/document/html/html.php(277) : eval()'d code on line 1

Bu mesaj her zaman mı çıkıyordu?. bende gördüm fakat forum sağ paneli bazen konu mesajların en altına iniyor o zaman oluyordu. şimdi düzelmiş yine sağda yerinde...
aztek
Üye

Bu mesaj her zaman mı çıkıyordu?. bende gördüm fakat forum sağ paneli bazen konu mesajların en altına iniyor o zaman oluyordu. şimdi düzelmiş yine sağda yerinde...

Dediğin gibi oluyordu ve yine dediğin gibi şu an normal ama ben yinede yazayım, bilgileri olsun konunun amacı o sounçta.
FirewingFirewing
Üye
Aynısı ile ben de karşılaşmıştım birkaç kez.

image
nays forum

+

Sağ taraftaki son kullanıcı içerikleri bölümü altındaki inceleme sekmesinde yer alan aoyun incelemelerine tıkladığımda aldığım hata:
Spoiler:
403 - Kaynağı Görmek İçin Yetkilendirilmemişsiniz.

Bu sayfayı ziyaret edemeyebilirsiniz, çünkü:

1. süresi dolmuş yer imi
2. bu sitenin süresi dolmuş listelemesine sahip bir arama motoru
3. eksik girilmiş bir adres
4. bu sayfaya erişim hakkınız yok
5. İhtiyaç duyulan kaynak bulunamadı
6. İsteğiniz işlenirken, hata oluştu.

Lütfen takip eden sayfalardan birini deneyiniz:

* Anasayfa

Eğer sorunlar devam ederse, lütfen sitenin sistem yönetici ile iletişim kurunuz.

Kaynağı Görmek İçin Yetkilendirilmemişsiniz.
PISLIXPISLIX
Üye
Daha önce mesaj attığım konuları izleyemiyorum. Yok oldu o tuş.
FirewingFirewing
Üye
Kaldırıldı abi o, sanırım geçici olarak. Performansı düşürüyormuş. Zaten tam anlamıyla çalışmıyordu.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller