Minik ama Mide Bulandıran Hatalar
s1lenc3d
Üye
Mesaja bir resim ekleyip "Önizleme Bölümü Sağda" veya Altta yapınca pencerenin yarısı sağ taraftaki kolonun altında kalıyor.Ayrıca önizlemede spoiler butonu çalışmıyor.
Şekil A
Spoiler:
image
defecteddefected
Üye
anasayfadaki "ogz aralık sayısı" linkleri çalışmıyor
JulianneJulianne
Üye

Sanırım OGZTV - Kanallar bölümüne kanal ekleyebiliyoruz ama kanala video ekleyemiyoruz. http://www.oyungezer.com.tr/component/seyret/channel Deneme bir kanal yarattım ama iki denemede de video yükleyemedim. Link olarak yüklemeyi denedim, bir de upload'ı deneyeyim. (:

Edit: Upload ettiğim videoyu çeviriyor şu an sanırım... http://www.oyungezer.com.tr/component/seyret/video/1280/Inception-in-Real-Time Merakla bekliyoruz... (:

Sanırım video ekleyemiyoruz çünkü kendi bilgisayarımda FLV'ye çevirdiğim videoyu bile halen yayınlamadı... MP4 olarak yüklemiştim diğerini, koymadı siteye; ben de FLV ye çevirip koydum ama hala tık yok. Aha link: http://www.oyungezer.com.tr/component/seyret/video/1281
JulianneJulianne
Üye
Böcek midir bilmiyorum ama yapımcılara tıklandığında (in this case: Obsidian Entertainment) 404 uyarısı alıyorum. Ayrıca Oyunlar sayfasında sonraki sayfa seçeneği yok ve kaç oyunun gösterileceği seçilse de o yine "10 sonuç - 1 - 10 arası gösteriliyor" diyip sinir ediyor...

"404 Not Found
404 Not Found
The page you requested was not found."
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
1-Bazen bi konuya mesaj atınca, forum ana sayfaya geri yönlendiriliyoruz ve mesaj da işlenmiyor.

2- Bu da yeni olmaya başlayan birşey, sanırım siteye erişim yoğunlaşınca cıkıyor ama eminim hata raporunu görünce siz ne olduğunu anlayacaksınızdır. Herhangi bir konuya veya site içi sayfa linkine tıklayınca karşıma çıkan beyaz ekran ve msj;

"Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL"
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bir başlığa girmek istesem devamlı hata veriyor. İlk başlarda pek aldırış etmedim ama sonra can sıkmaya başladı. Help!
creiGncreiGn
Üye
İnşallah bu çökme ve yavaşlama sorunu kısa sürede ortadan kalkar. İlla ki düzelecektir ama, çabuk olur umarım.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
-Yeni bir grup açtığımızda çıkan mesaj;

"Tebrikler! Yeni bir grup oluşturdunuz. Burada grubunuzla neler yapabilirsiniz"

Ya cümleyi eksik yazdınız ya da google translate madurusunuz. Her iki durumda da kolay çözülücek birşey.

- Forum saatinde de sorun var sanırım. Yandaki menude verilen saatler dogru degil. Mesela şuanda " 05:38 ÖS" (ÖS nin öğleden sonra olduğunu tahmin edersek) "03:38 ÖS" yazması gerekirdi.

- Gruplar bölümünde;
duvar yazısı yazdığımızda çıkan değiştirme mesajı ingilizce ama link türkçe.
..........................
SmoKiNg ACE, GBA Rulezz.... Wii da neymiş ki :D You have 15 minutes left to Değiştir your reply. Ekleİptal
Yorum
Pazartesi, 06 Aralık 2010 19:14
thegmnkthegmnk
Üye
1. Sitenin sağ kısmı neden tamamen boş forumda? Ya minicik yer kalmış zaten işe de yaramıyor neden böyle yaptınız.
2. Profil fotoğrafım 16. denememmde yüklendi. Sitede çökmeler çok fazla, aşırı yavaş. Şaka gibi. Bir an önce düzelsin lütfen.
3. http://img577.imageshack.us/img577/2254/masaustu.jpg
Bu neden böyle? Sadece bende mi bilmiyorum ama sinir bozucu.
4. Aynı sorundan ötürü Spoiler butonunu kullanamıyorum ama eğer "Uyarı: Spoiler! şeklindeyse hiç sevmedim diyebilirim. Onlarca kişi spoiler yer. Eskisi kat be kat daha iyiydi.
5. Alıntının formatı kötü olmuş. Eskisi daha iyiydi.

Detaylara(blog, grup, puan vb) hiç bakamadım ama bunlar eleştirilerim. Kusura bakmayın hepsi kötü oldu ama, düzelsin, rahat rahat bakayım özelliklere o zaman iyi yorumları da yazarım :)
kurtkapankurtkapan
Üye

-Yeni bir grup açtığımızda çıkan mesaj;

Ya cümleyi eksik yazdınız ya da google translate madurusunuz. Her iki durumda da kolay çözülücek birşey.

- Forum saatinde de sorun var sanırım. Yandaki menude verilen saatler dogru degil. Mesela şuanda " 05:38 ÖS" (ÖS nin öğleden sonra olduğunu tahmin edersek) "03:38 ÖS" yazması gerekirdi.

- Gruplar bölümünde;
duvar yazısı yazdığımızda çıkan değiştirme mesajı ingilizce ama link türkçe.
SmoKiNg ACE, GBA Rulezz.... Wii da neymiş ki :D You have 15 minutes left to Değiştir your reply. Ekleİptal
Yorum
Pazartesi, 06 Aralık 2010 19:14

Aşağıda seçenekler var;resim ekleyebilirsiniz, bunu bunu yapabilirsiniz diye.Tek eksiği bir ";" orada.

Saatler doğru sanıyorum.Ben bir sorun görmedim.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller