Minik ama Mide Bulandıran Hatalar
sheriatsheriat
Üye
oyuncular kısmındaki blog menüsü ingilizce kalmış, ayrıca sık sık database hatası alıyorum ve site çok yavaş, sanırım iyi bir optimizasyon şart. 1-2 haftaya hepsi düzelir kanaatindeyim.
gduman94gduman94
Üye

oyuncular kısmındaki blog menüsü ingilizce kalmış, ayrıca sık sık database hatası alıyorum ve site çok yavaş, sanırım iyi bir optimizasyon şart. 1-2 haftaya hepsi düzelir kanaatindeyim.

Aynı fikirdeyim sitenin yavaşlığı yüzünden pek çok kere lanet okudum birde database hatası alıca kurtuluşta olmuyor tarayıcıyı kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

-Yeni bir grup açtığımızda çıkan mesaj;

"Tebrikler! Yeni bir grup oluşturdunuz. Burada grubunuzla neler yapabilirsiniz"

Ya cümleyi eksik yazdınız ya da google translate madurusunuz. Her iki durumda da kolay çözülücek birşey.

- Forum saatinde de sorun var sanırım. Yandaki menude verilen saatler dogru degil. Mesela şuanda " 05:38 ÖS" (ÖS nin öğleden sonra olduğunu tahmin edersek) "03:38 ÖS" yazması gerekirdi.

- Gruplar bölümünde;
duvar yazısı yazdığımızda çıkan değiştirme mesajı ingilizce ama link türkçe.
..........................
SmoKiNg ACE, GBA Rulezz.... Wii da neymiş ki :D You have 15 minutes left to Değiştir your reply. Ekleİptal
Yorum
Pazartesi, 06 Aralık 2010 19:14
..........................

"Tebrikler! Yeni bir grup oluşturdunuz. Burada grubunuzla neler yapabilirsiniz"

Aşağıda seçenekler var;resim ekleyebilirsiniz, bunu bunu yapabilirsiniz diye.Tek eksiği bir ";" orada.

Saatler doğru sanıyorum.Ben bir sorun görmedim.

Cümlede anlam düşüklüğü var, noktalama işaretiyle olucak birşey değil.

Saatler ile ilgili benim ayarlarda da sorun olabilir ama istanbul ayarlıydı en son kontrol ettiğimde. Sizde ne ayarlı gözüküyor.?
RyuK
Üye
-
NocseizNocseiz
Üye
En başta buraya yazsam daha iyiymiş; neyse moderatör siler gerekli gördüğü halde.

1. Sitenin genel RSS'i 404 hatası veriyor.
2. Sayfalar çok yavaş açılıyor.
3. Sadece bu bölümle kısıtlımı bilmiyorum ama bazen bir forum başlığı açtığımda SQL hatası alıyorum ve sayfayı yenilediğimde sorun gidiyor.
4. BLOGLAR bölümünde yazarlara özel RSS'ler sürekli genel BLOGLAR RSS'ine kayıyor. Bknz. http://www.oyungezer.com.tr/bloglar/feed/blogger/Loverman/
5. Tüm can sıkıcı taraflarına rağmen site çok güzel. (Tüh bu iyi bir şeydi :P )
kurtkapankurtkapan
Üye
Adam,dürüst beyler.
@Ace sanırım benim saatte yanlış :D
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Spoiler:
image

Şöyle, basit bir sorun var.
AdramelechAdramelech
Üye
Chrome kullanıyorum ve sitenin altında eşşek kadar bir boşluk var. :) Bir sitede en gıcık olduğum şeydir bu genelde :D

Spoiler:
image
RelentlessRelentless
Üye
Ben de Chrome kullanıyorum, bende yok. Belki de sen şu Css şeysini yaptığın içindir?
JulianneJulianne
Üye
Bende yok öyle birşey Adra ve ben de Chrome kullanıyorum. (:
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller