Minik ama Mide Bulandıran Hatalar
AdramelechAdramelech
Üye
Hayır kaldırdım onu. Bayadır kalkmış durumda hatta. =) Tekrar düzenleyeceğim de, yok etmek istemiyorum sağ kısmı.

Bazen oluyor bazen olmuyor ya. Mesela bazen başlıklara girince olmuyor. Forum anasayfasında oluyor bazen. Bazen o da olmuyor. Denk geliyorum ama hep değil.

Çok ilginç.
SnakeSnake
Üye
"hızlı yanıtla" özelliği çalışmıyor, direkt ana cevaplama bölümüne yönlendiriyor.
adminadmin
Admin

"hızlı yanıtla" özelliği çalışmıyor, direkt ana cevaplama bölümüne yönlendiriyor.

Browser olarak ne kullanıyorsun?

-

Başka böyle problemi olan var mı?
fizban
Üye
Çalışıyor bende
SnakeSnake
Üye

Browser olarak ne kullanıyorsun?

-

Başka böyle problemi olan var mı?

opera kullanıyorum fakat dün akşam gayet rahat bir biçimde kullanıyordum. bugün başgösterdi bu sorun. diğer tarayıcılarda da bir deneyeyim. tekrar geri bildirim yaparım.

herhalde opera kaynaklı bir sorun. firefox'ta gayet düzgün çalışıyor şu anda.
Blight
Üye
FireFox'daki sekmelerin başında (favicon denilen şey mi oluyor?) resim olmayıp bir boşluk olması acayip gözüme batıyor benim. O sekmelerin başına acilen minik bir OGZ logosu gelmeli.
StormOrjin
Üye
Eskiden alıntı yapılan kişiye alıntıdaki ismine tıklayıp gidilebliyordu. Ben şahsen o özelliği severdim, zira bazen alıntılar konunun ortasından alınıyor veya kırpılıyor yada alıntı yapılan mesaj tam olarak olayı anlatmıyor.

Ayrıca resimli mesajlardan alıntı yapılırsa, bazen kullanıcının adı alıntının üzerinde hiç yazılı olmuyor, kimin attığını bile bilemiyor insan mesajı.
SwooshSwoosh
Üye
alıntılarda mesajı yazanın gösterildiği yerde "xyz yazan:" yazıyor. onun düzeltilip "yazan xyz:" olması lazım
LunodLunod
Üye
1 yeni, 20 yeni, 50 yeni yazan şeyler sapıtmış bazılarında, bazen okunmuş olanları yeni olarak gösteriyor bazende tam tersi okunmamışları göstermiyor...
StormOrjin
Üye
Kendi attığın mesajlarıda yeni mesaj olarak algılıyor onuda belirtiyim.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller