Yeni Rütbeler
RelentlessRelentless
Üye

Level 5 büyüler biliyorum ayağınızı denk alın.

Kapışırız o zaman, tek Level 5 sen misin heheyt.

Harbiden bir artistik smiley koyayım dedim hepsi bildiğin embesil.
quıver
Üye
rütbe sistemi aslında hoş bişey ama oyuncular burada yükselme arzusuyla yapacakları gereksiz yorumlarda göz önünde bulundurmalı.
ironPunisher
Üye
Cidden, millet post kasacak şimdi. Mesela ben. Fena lamerlık yapasım var.
sawwormsawworm
Üye

Cidden, millet post kasacak şimdi. Mesela ben. Fena lamerlık yapasım var.

Önceden yapmadığın şey mi lan?image
SYSCLEANER
Mod
Şimdiden "mini çakalların" lan bir 8000 puan koysak 50 puan 1 mesaj böldünmü 160 mesaj filan hesaplarını yaptığını duyar gibiyim :P
BiqBossBiqBoss
Üye

Şimdiden "mini çakalların" lan bir 8000 puan koysak 50 puan 1 mesaj böldünmü 160 mesaj filan hesaplarını yaptığını duyar gibiyim :P

Valla öyle insanlar kaldıysa artık burda onlarda logout olup gitsin derim. Yani en yüksek puanı alınca "OGZ Ekibi Üstün Başarı Ödülü" tarzı bir şeyde verilmediğine göre rahat olun post kasmayın gereksiz konu açmayın.
AlphariusAlpharius
Üye
Puan konusunu Devlet Bahçeli'ye danışmaya gidiyorum.
Dark Templar
Üye
O değil de, "şimdi herkes post kasacak" diyen o kadar çok insan var ki, kimsenin post kasmaması kuvvetle muhtemel sanki :)
creiGncreiGn
Üye

O değil de, "şimdi herkes post kasacak" diyen o kadar çok insan var ki, kimsenin post kasmaması kuvvetle muhtemel sanki :)

Forumu çöpe çevirebilecek newcomer'lara karşı bu kendi kendine oluşan mahalle baskısı güzel aslında. Adminlerin polislik yapmasındansa otokontrol uygulamış oluyoruz negzel.
CoraxCorax
Üye
en çok puanı olana birincilik teli verilsin.
discussioncontroller