Yeni Rütbeler
RelentlessRelentless
Üye
Harbiden bir testten geçip gelsene bir koşu. QQ.
BiqBossBiqBoss
Üye

Tamam da, gelen insanın post kasmaması için yaptırım uyguluyoruz. Uyguladığımız yaptırım seviye atlaması için post kasmasını gerektiriyor. Sonuçta reklam için gelen adam konu açmak için uğraşmadan da her yere pisleyebilir. Yeni gelen kişiye de höyt, 5ten fazla ileti yazamasın ulen demek de bir garip. Forumun zaten bir kültürü var. Yeni gelen kişi elbet ilk zamanlar bocalayacaktır. Anlayış göstermek yerine "Noob piff" >_> yapmak saçmalığın daniskasıdır.

Bence büyüttün. Bizde yeni gelen üyeleri aşağılamak ya da bir kısıtlama getirmek amaçlı yazmadık bunları ayrıca o bizede düşmez sitenin yöneticileri biz değiliz. Ayrıca tabii engelleyemeyiz yani öyle bir sistem daha mevcut değil olacağınıda sanmıyorum. (üye olurken bir takım psikolojik sorular olabilir. =P) Sadece şakaydı yukarda yazdıklarım bu kadar ciddiye alınması garip.
Dark Templar
Üye
evet sanırım büyüttük biraz =) kusura kalmayın
SYSCLEANER
Mod
İsteyen post kasabilir tabiki ben bunda bir sakınca görmüyorum. Tabiki atıcağı mesajşların kalitesi ile alaklı bir durum gerçekten boş içerikli mesaj atmadan bol mesaj atan kullanıcılar var. Post kasmıyorlar tabi ama buna yorumluyanlar olabilir. İçi boş mesaj atan kullanıcılarda mevcut mevcut değilsede olucaktır elbet. Sağ duyulu yaklaşmak en saplıklısı ha birde gözüme çarptı kullanıcıyı engelle diye ibr özellik eklenmiş acaba forum mesajlarınıda engelliyormu bu özellik.
LunodLunod
Üye
Ya zaten bu rütbeyi puanı diğerleri görüyor mu? Hayır. O zaman sanmıyorum post kasma ile bu kadar uğraşılacağını.
SYSCLEANER
Mod
Eklenicek onlar benim okduğum :)
EnewwssEnewwss
Üye
Abi hiç kasmaya gerek yok. 580 puanım var :) yeter... Puan kasacam diye lifeless olmaya niyetim yok.

Bizim gönlümüz zengin... :P
darkprensdarkprens
Üye
Aynen 580 puani daha nerde gormussuz ki dii mi ;P
AtKafası
Üye
Rütbe olmasın bence. Gereksiz postlar görmek istemiyorum 8)
GaleonGaleon
Üye
Bırakınız gençler eğlensin puan hesabı falan yapsınlar :) Gerçi güzel heyecanlar ama çok laf salatası oluyor forumlar.
Hep söyledim yine söyleyeyim gereksiz bulurum rütbe vs. tarzı oluşumları.
discussioncontroller