Yeni Rütbeler
An Anonymous
Üye
Şu an puan kasan yoktur çünkü site puan kasmaya izin verecek hızda değil.
stabilostabilo
Üye
Forumun çok büyük bir kısmının puan, rütbe, seviye tarzı uygulamalara karşı olduğu ortadayken ısrar etmek niye, onu anlayamadım ben. İstemiyoruz abi işte, kaldırın şunu olsun bitsin ya? Devrim yaratacağını falan sanmıyorum zaten, portalınızdan bu da eksik kalsın yani ne olur ki?

Edit: Konu hakkında Berkant'ın açıklamalarını beklemek lazım en azından ama bir tedirginlik yaratıyor yine de. =)

Not: Smiley'lere acilen el atınız pls. Her mesajımın sonuna ekleyeyim bu cümleyi.
RelentlessRelentless
Üye

Forumun çok büyük bir kısmının puan, rütbe, seviye tarzı uygulamalara karşı olduğu ortadayken ısrar etmek niye, onu anlayamadım ben. İstemiyoruz abi işte, kaldırın şunu olsun bitsin ya? Devrim yaratacağını falan sanmıyorum zaten, portalınızdan bu da eksik kalsın yani ne olur ki?

Ben istiyorum olm ala ala.
stabilostabilo
Üye

Sen yeterince selebritisin zaten, anasayfada görünmeler falan, sus. =)
SYSCLEANER
Mod
Valla şuanda baya hızlı 0,45 saniye sayfa oluşma süresi :) IE8
RelentlessRelentless
Üye

Sen yeterince selebritisin zaten, anasayfada görünmeler falan, sus. =)

Valla mı lan? Bilmiyordum anasayfada falan göründüğümü, ov yea 8)
Soulflame
Üye
Sahsen ben de rutbe olaylarina cok sicak bakmiyorum. Kisaca, forumda yazan uyenin ne kadar suredir yazdigi durumundan cok ne yazdiginin daha onemli oldugunu dusunuyorum. Ayrica bahsedilen " Post kasma " teorisinin de onculugunu yapabilir rutbeler. Yine ek olarak ozellikle uyeye rutbe veya sifat atfederek aslinda biraz kaliplanmis oluyoruz bence. Ornek olarak Alpha uysei olarak gorunen bir cok arkadasin sakaya vursalar da durumdan rahatsiz olduklari gibi bir goruntu almis durumdayim. Evet, rutbenin getirecegi pozitif bir tatminsel yani mutlaka var ama bence illaki rutbe olmaliysa, bu ancak profilden goruntelenebilmeli diye dusunuyorum. Bu noktada karisikligi onlemek adina sahsi tavsiyem rutbe puan gibi bilgilerin merak edildigi taktirde ancak profil bilgilerinden goruntulenebilmesi, boylece uyenin kim oldugundan cok ne yazdiginin on plana cikmasi ve ek bilgi istenildiginde de profile basvurululmasi.
AlphariusAlpharius
Üye
Zaten kimsenin seviyesi ve puanı yazmıyor profilinde. Sadece en aktif kullanıcılar kısmı var o kadar.
Night EagleNight Eagle
Üye

Haftalık puan cap olsun, o cap'e ulaştıktan sonra daha çok seviye almak için beklemek zorunda kalalım, böylece millet deli gibi spam yapamamış olur. :P

İşte gençler, görüyorsunuz fazla DVO oynamanın bünyeye verdiği zararları. Burası beynin frontal lobu idi, şimdi bir de kortekse bakalım....
bodo
Üye

Bodo anladık forumun yeni halini beğenmedin ama yeter artık sıkmaya başladı her gittiğin yerde "aptalca" yazman. Dile getirecek bir fikrin yoksa aptallıkları kendine sakla.

Aptallıklar bana ait değil, kendime saklayamam. Fikirlerimi ve önerilerimi belirttim zaten diğer konularda; ayrıca dikkat ettiysen son cümlede de fikirlerim var. Yine de çok rahatsız olduysan moderatöre bildir butonu böyle durumlar için mevcut.
discussioncontroller