Team Fortress 2'ye sunucu açmak istiyorum
havarian
Üye
Team fortress a server açacam ama ne yapmam gerekiyor?Create server dedim mi serverim steam de görünüyo mu cevaplarsanız sevinirim
Blight/mandolore
Üye
Sanırım görünüyor ama kuran kişi oyundan çıkarsa ya da sıfır olursa serverdaki kişi sayısı kapanıyor galiba.
Misafir
Kurmak istiyorsan ilk olarak 4 mBit bağlantın olmalı.Aksi halde 4 kişinin üstüne çıktımı oyuncu sayısı,pingler 500'e fırlıyor.

DonanımHaber'den "Aksoysoft" nickli arkadaşımız kurdu böyle bir server.Suanda oynamaktayız.Steam'den gözükmüyor ancak İP adresi manuel olarak Favorities'e eklendiğinde gözükmekte.Fakat X-Fire isimli server bulma programından taratıldığında evet gözüküyor.

Ayrıca şöyle bir problem var.Servera yabancı bir oyuncu girdiğinde veya servera giren oyuncuda o anda oynanmakta olan map yok ve bunu serverdan indiriyorsa pingler 700'ü buluyor.Ayrica senin PC'in kapandığında serverda kapanıyor.
havarian
Üye
tamam ama favouritetan ta görünmüyor.Hiç bir şekilde göremiyorum.Çünkü evimde network var.Evdeki networkteki kimlğimi atıyor.Onu nasıl değiştirecem.IP mi 222 ise 444 nasıl yapıcam bilen var mı
Oyundayız_Adilcan
Üye
X-fire Programını Nerden İndirebilirim ? X-fire'ı kullanmada yardımcı olabilirmisiniz ?
DharkanDharkan
Üye
7 yıllık başlığı bunun için mi hortlattın? git google'a yaz bak ya
phdphd
Üye
Şuradan indirebilirsin:

LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN SAĞDA BULUNAN BEĞEN TUŞUNA BASINIZ.
MosquéteroMosquétero
Üye
phd dedi:

Şuradan indirebilirsin:

+rep
empire00004
Üye
phd dedi:

Şuradan indirebilirsin:

baba

Beğenenler: empire00004

discussioncontroller