Burnout Paradise
Misafir
Öncelikle merhaba bu benim foruma ilk yazım ayrıca yazıyla beraber ilk konum .] Oyunu dün oynama fırsatı buldum demosun da da farkettiğim gibi oyun çok hızlı, akıcı ve zevkli.. Dün nasıl yarışa başladım, kimi yendim, kimi geçtim hiçbirşey anlamadım, kalkamadım yani oyunun başından .] Oyunun menüleri biraz karışık ve alacalı bulacalı ancak arka plan resimleri ve seçilen renkler çok güzel, oyuna giriş çok uzun, load ekranı özellikle ancak şehirde herhangi bir takılma olmuyor, oyunun 60fps olmasıda buna etken herhalde, grafikler oldukça gelişmiş, ancak çarpışma anları dedikleri kadar yok, araba nereye çarparsa çarpsın sürücü ölmüyor, yani paramparça olmuyor, gaza gelip dışarıda araba sürerken bir yerlere patlamak olası .] görevler güzel, eski Burnout tarzı korunmuş, Stunt bayağı keyifli, hızla gidip ordan buraya uçuyorsun, oyun kolay ancak birilerinin gelip sizi bulup yolun dışına atmaya çalıştığı mod şimdi adını unuttum çok zor, 60la bile gitsen hurra arkandan seni öldürmeye geliyorlar, şehir güzel, büyük, görevler arası çok uzak çünkü yarışlar genellikle uzun, ancak bir görev bittiğinde finish noktasının yakınlarında yeni bir görev var onu seçip o downtown senin bu uptown benim yarışıyorsun, insan hiçmi yorulmaz yani, ama arada şehirde tur atayım diyebiliyorsun ancak çarpışma efektini 10 ay dilinden düşürmeyen EA bunu ne kadar başardı orası gerçekten tartışılır, iki artistlik yapayım manitalara gösteri yapayım derken bir bakmışsın ibre 300 olmuş, ayrıca ibrede yok, ne kadar hızlı olduğun önemli değil, hızlısın kesinlike .] sonuç olarak bırak manitayı yolu bile göremiyorsun, yinede idare eder, müzikler güzel, bir ara araba ile giderken "I want to rock" şarkısını duyunca ki hiç sevmediğim müzik tarzı şarkının isminide bilmem aklın GTA:Vice City'e gidiyor .] Online modunu denemedim, ama Paradise City online moda elverişli birşey, herhalde gel tanıdık yedek parçacı var, iki gazlayalım diyorsun dalıyorsun kankanla yarışa .] Sonuç olarak güzel oyun olmuş, 10 üzerinden 8 alır Oyungezerden iddayada varım, inceleme yayınlandığında burada görüşürüz, yorumlarınızı da merak ediyorum ayrıca, okumuşken yazmadan geçmeyin.. Saygılar, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden .]
35 EgOs 95
Üye
tk kelimeyle manyaq bi oyunnn
rocketlauncher
Üye
yorum için sağ ol:)çok harika ama benim revenge damağımda kalmıştı
defecteddefected
Üye
oyun her burnout oyunu gibi yine çok zevkli arcade tarzı yarış oyunları içinde benim sıralamamdaki yerini koruyor

1) midnight club 3'tü... artık mc: los angeles
2) burnout paradise
3) need for speed 4 high stakes
fatal2ty
Üye
oyun henüz oynama fırsatım olmadı ama videolar screenshotlar ve incelemeler...

zaten bir race ve burnotu hastası olarak bunlar bana yetti ama en yakın zamanda oynicam...
ozanyalcinoz
Üye
haha. alıyorum. sadece 3 günüm kaldı. Rock Band'den sonra iyi gelir ;)
Misafir
sonunda az evvel Tuğbek abinin bu ayki incelemesini okuyabildim :)
öncelikle çok güzel bir inceleme olmuş keyifle okudum..

şeyi belirtmek istedim belki Tuğbek abiyi burayı okur..
yazıda hiç oyunun showtime kısmından bahsetmemiş hatta oyunda bir crash modu yok demiş (aslında adam gibi bir crash modu yok demiş ikisi farklı ama neyse)..
şey için yazıyorum belkide (hiç sanmıyorum ama) oyunun showtime kısmını es geçmiştir..
şehirde alelade dolaşırken L1+R1 tuşlarına aynı anda basarsak oyun showtimea geçiyor ve mümkün olduğu kadar fazla arabayı parçalamaya çalışıyoruz (rekorum 4,1 milyon şuan için)..
belki burayı yazmaya değer bulmamıştır onu bilmiyorum ama çok küçük bir ihtimal farketmediyse yazıp belirteyim dedim :)
Captain Black
Üye
bu oyuna sahip olanlar bana psn id'lerini yazıp yollasın. kapışalım. yada siz beni ekleyin : ozanyalcinoz
QuetzalcoatlQuetzalcoatl
Üye
Yeni alınan bir habere göre PC yolu gözükmüş bu oyuna. Ne zamandır gözüm vardı zaten, iyi olmuş. 2008 sonbaharı gibi çıkıyormuş.

Haber için: http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=13633

Resmi kaynak: http://criteriongames.com/article.php?artID=197
unclefucka
Üye
evet gerçektende rüya gerçek oluyor ve çıkıyor.. üstelik konsollara bir patch olarak gelecek olan motorsiklet kullanma olayı pc versiyonuna yetiştirilecek diye duydum.seride bir ilk.. hem pc'ye çıkıyor hem de motorsiklet kullanacağız
Timemox
Üye
Burnout Paradise PC ye geliyooo...
discussioncontroller