Burnout Paradise
peace
Üye
http://www.gametrailers.com/player/60054.html
Hoş video ama fazla ümitlememek gerek.
EnsArTRanceEnsArTRance
Üye
death race'imsi hava güzel fakat flatout 2 bile bundan daha iyi dinamikleri olur diye düşünüyorum. arcade sonuçta burnout kadar eğlendirecekse ortada problem kalmaz.

neyse karışmasın ortalık, konumuz burnout paradise.. abiler bunun multisi ne kadar idare eder..
PiranhaPiranha
Üye
vay bea! muhteşem bir hareketti az önce öyle birşey olduki inanamazsınız.. hemen sıcağı sıcağına buraya yazayım dedim... Şimdi oyunda en çok eğlendiğim zevk aldığım yarışlar "Marked Man" ve "Race"... ikisinden birinde tutturmuşum şehir içinde fezaya uçarken (hız tutkusu heycanı anlatılmaz yaşanır) böyle yolun kenarlarında hani sağda solda hafif yükseltili rampalar vardır ya işte onlardan birine girmemek için yola kırayım dedim, aracın ön tekerleklerinden biri rampada kaldı öbürü yolda böyle yarım bir uçuş yaptım buraya DİKKAT! havadayken araç tam anlamıyla ters takla döndü aman dedim 'yarış dışı' kaldık yedik ayvayı ama HAYIR! havada böyle ters dönüp yine yola dört teker üstüne düşmesin mi! o an vay anasını sayın seyirciler yuh! dedim yarışa devam edip kazandım... Of ya super muhteşem böyle birşey olacağı hiç aklıma gelmezdi. istesen o yol kenarlarındaki rampadan havalanıp havada ters dönüp yola dört teker üstüne düşemezsin, ivmeyi nasıl tutturmuşssam...

2008'de çıktığı ay kurup heycanla A ehliyetini bitirmek üzereydim (bilen bilir yazmıştım) sonrada bir takım HDD-Disk olayları oldu oyunu simek zorunda kaldım yeniden kurdum. Sonra geçenlerde kendimce Oyunlar dedim, Windows'un, ekran kartı, ses kartı vb sürücülerin driver vb kurulu olduğu HDD'de olmalı diye düşündüm sonra Windows'un olduğu yere kurmak için son kez tekrar silip/kurdum.. 3. kez aynı heycanla aynı zevkle devam ediyorum... Bir kere grafiklere bir şehirde olması gereken herşeye verilen atmosfere laf yok.. Hele bir havanın puslanması sislenmesi ardından kararıp gece olması, sonra havanın hafif kızıllıkda açılması güneşin doğması etrafın aydınlanması yok mu of off acayip güzel yapmışlar.. Tek eksiği, şöyle arasıra kar taneleri atıştırsa, yağmur taneleri düşse yerler ıslansa zaten oyun Nvidia destekli, ne güzel bir ambiyans olur derim hep olamazmı bal gibide olurdu, tek Patch'lik bir iş bu... Bu oyun yüzünden iki oyun kurulu bekliyor kendimi Burnout Paradise'den alamıyorumki 2 saat hatta 3-4 saat nasıl geçtiğini anlamıyorum...

Son birşey daha, sevgili EA yeni NFS oyununu Criterion Games'in ellerine emanet etmiş. valla nasıl sevindim anlatamam harika bir haber. Burnout Paradise'de yaptıklarını düşündükçe ellerim iyice kaşınmaya başladı.. Biri beni durdursun!
cemreserpal
Üye
Bu mesaj burada dursun, gerekir falan.
LP_Mnts2MdngHT
Üye
Ben oyuna artık sadece o rampalara 2 teker girip 360 dönmek için giriyorum.
dagorlad
Üye
ya arkadaşlar burnout paradise ultimate box ps3 versiyonu nasıl güzel mi. Şimdi gördümde burnout d&r da 60 nfs shift de 80 a düşümüş. Sizce hangisini alıyım
Misafir
Aksiyon oyunu istiyorsan Burnout al, gerçek bir yarış oyunu istiyorsan Shift al, seçim senin.
dagorlad
Üye
Aksiyon derken? :D yarış oyununda ne aksiyon olabilir ki
Misafir
Bana göre Burnout Paradise yarış oyunundan çok, sulandırılmış aksiyon da, o yüzden. Oynamış bitirmiş olarak rahatça söyleyebilirim. Ancak yarış dinamikleri ve sürüş deneyimi açısından Shift kesinlikle daha iyi.
dagorlad
Üye
yani hangisini alıyım sence
discussioncontroller