Burnout Paradise
Misafir
Sana tavsiyem, gametrailers'a girip her 2 oyunun da bir kaç videosunu izlemen. Hem inceleme hem de gameplay videolarını. Sonra kararını ver. Ben bir Need For Speed sever olarak Shift diyorum. Çünkü sürüş dinamikleri, görselleri çok çok iyi. Araçlar lisanslı gerçek araçlar. Senin de bildiğin gibi sadece yarışlar şehirlerde geçmiyor Burnout'a tezat olarak. Ama Burnout'ta lisanslı araçlar yok, sürüş dinamikleri zayıf. Bir yarış oyunu olmasına rağmen ne bir hız göstergesi ne de vites dene birşey var araçlarda. İşte bu yüzden yarış oyunu kategorisine daha çok Shift giriyor. O yüzden Burnout daha çok aksiyon tadı olan bir oyundur dedim.

Benim tavsiyem Shift'tir. Ancak dediğim gibi videoları izleyip öyle karar ver.
dagorlad
Üye
haklısın. vites , hız olmadıktan sonra ne anlamı farkı. Onu yerine gta IV e girer araba sürerim aynı olur. Tamam nfs shift alıcam
__skytalker____skytalker__
Üye
Shift'in kontrollerine alışman zaman alabilir şimdiden diyeyim sana ama alıştıktan sonra gayet güzel bir oyun.
Burnout başlarda eğlenceli ama sonra çok sıkıyor (bana göre) hep aynı şeyi yapıyorsun. Ne bir hız hissi var nede yarış hissi. Evet o oyunda bir kere bile yarıştığımı hissetmedim.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Ya ikisi de farklı oyunlar aslında. İkisi de alınır, oynanır. =)
EnsArTRanceEnsArTRance
Üye
shift ve dirt2 alınız, aldırınız.
Misafir
Oynayın, oynatınız, diğer oynayanları buldurtunuz, birlikte oynatınız. Yapınız bunları.
EnsArTRanceEnsArTRance
Üye
musta haklı :) alın ama oynamayın, aldırın ama oynatmayın. ;D

(en iyisi uyumak, iyi geceler)
thegmnkthegmnk
Üye
Paradise arcade tutkunlarına yönelik, arcade'e gıdım uzaksan zevk almazsın.
__skytalker____skytalker__
Üye
Arcade'in suyunu çıkartmışlar ama. Arcade seviyorsan eski NFS oyunlarını oyna.
thegmnkthegmnk
Üye
Arcade suyunu çıkarmışlar farklı, oyunun arcade özelliklerinin çok fazla olması ve bunun için ortalamasının 90 olması farklı.
discussioncontroller