Hacettepeli oyungezerler
S.W.A.T
Üye
Hacettepe'den değilim ama Voltran'danım. Bence Ankara içinde bölünmeyelim, gelin siz de bize katılın. Hacettepe Paintball Topluluğundan ve BFKT midir nedir tam açılımını FRP ile pek ilgilenemediğimden bilmediğim topluluğa üye Doğa (Maddoc) adında bir arkadaşım var PaintSign forumlarında.

Kusa gözünü seveyim yeter. Amacın nedir ya?
Aileena
Üye
Voltranların bir kısmıyla sürekli bir aradayım ben ama, bir türlü tamamıyla tanışmak nasip olmadı (:

Doğa sanırım buralara pek takılmıyor. Oyunlarla çok bir alakası olduğunu zannetmiyorum ben (:

Bu arada, amaç Ankara içinde bölünmek değil pek. Hacettepe içinde bir olmak. Okuldaki mantıklı ve muhabbeti iyi insan konusunda sıkıntı çekiyoruz biz biraz. Kendimi kaç defa "Acaba şu cam atlasam öleceğim kadar yüksek midir?" diye düşünürken buldum muhabbet sırasında. Ortak ilgi alanlarımızın olduğu bariz oyungezerlerle toplaşıp kendi hayatımızı kurtarmak niyetindeyiz kısmen. (: Tabii ki Ankara içinde bölünmemek önemli ama, dediğim gibi durum biraz farklı.
Aileena
Üye
Arkadaşlar bu arada, hazır kayıtlar da yaklaşmaktayken ben diyorum ki herkes müsait olunca bi toplanalım. Konuşalım edelim, geyik eyleyelim. Beytepe de pek güzel şu sıralar hani. Hatta gidelim PS atalım, PS3'e sardırıp Assasin's Creed'lere bağlayalım falan.

Neyse ben fazla uçmayayım. Kimlere ne zaman uygundur?
gausss
Üye
aileena önce hatırlattığın için sağol, baktım sonuca, artık bende irregular ım :) dediklerinde haklısın, ben haftaya salı dan sonra beytepe de olurum, yeni ay oyungezerimizide alır, oturur konuşuruz gelenlerle.
Misafir
Aileena dedi:

Arkadaşlar bu arada, hazır kayıtlar da yaklaşmaktayken ben diyorum ki herkes müsait olunca bi toplanalım. Konuşalım edelim, geyik eyleyelim. Beytepe de pek güzel şu sıralar hani. Hatta gidelim PS atalım, PS3'e sardırıp Assasin's Creed'lere bağlayalım falan.

Neyse ben fazla uçmayayım. Kimlere ne zaman uygundur?

Beytepe'de PS3 mü var? Ben neden görmedim, acaba nerde nerde ;D Bu arada haftaya Salı ve Çarşamba hatta belki takip eden günlerde de okulda olacağım ben. Toplanıp Oyungezer propagandası yapabiliriz :D
Gildor
Üye
İstatistik bölümü repeat yaptım azcık 2005 girişli birinci sınıf
Aileena
Üye

Beytepe'de PS3 mü var? Ben neden görmedim, acaba nerde nerde ;D Bu arada haftaya Salı ve Çarşamba hatta belki takip eden günlerde de okulda olacağım ben. Toplanıp Oyungezer propagandası yapabiliriz :D

PS3 için merkeze inmek gerek tabi. (:

gausss dedi:

aileena önce hatırlattığın için sağol, baktım sonuca, artık bende irregular ım :) dediklerinde haklısın, ben haftaya salı dan sonra beytepe de olurum, yeni ay oyungezerimizide alır, oturur konuşuruz gelenlerle.

Madem öyle herkes söylesin uygun vaktini. Toplaşalım (hö?)
Laçin
Üye
Aileena, kopardın beni şu en son söylediğin sözcük ile ;D
Aileena
Üye
Laçin dedi:

Aileena, kopardın beni şu en son söylediğin sözcük ile ;D

Ben de farkettim ne söylediğimi de... Silmeye üşendim. Ondan öyle o...
borayıldız
Üye
mezunları alıyor musunuz?
discussioncontroller