Hacettepeli oyungezerler
Gildor
Üye
Bu topic ne ya topu topu bu kadar mı Hacettepeli var haydi kardeşim buluşma nerede hadi çıkın ortaya Hacettepeliler

Elvan Aktüerya dan bi arkadaşım var Oytun diye belki tanıyorsundur uzun boylu gözlüklü falan.

Bak şu anda bu mesajı city den atıyorum ahah. 2 saat erkenden geldim ders 10:30 da ben 8 i on geçe burdaydım biraz sıkıldım haliyle :)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Evet garip aslında,beytepede en az 25000 öğrnci varken (hatta daha fazla diye bilyorum :D ) sadece bunlarmı oyungezerli :D hehehe :D bence daha fazla ama foruma uğramiyorlar,şahsen oyungezer alan 5 tane arakadaşım daha var ama hiç foruma uyu değiller bile.
big lebowski
Üye
elt master öğrencisiyim, pazartesileri beycafe'de tek başıma oturur dergimi okurum :D
Gildor
Üye
Ooh hocam sen aşmışsın ya biz daha birinci sınıfı bitirmek için 40 takla atıyoruz.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Dimi ya :D bende ikinci sınıftayım ama 1inci tekrar şey ettim,3 olmam lazımdı şimdiye kadar :D neyse biter yahu ;) ama Master hiç ama hiç duşunmiyorum,hele Hacettepe Bilgisayar gibi bir yerde :D
big lebowski
Üye
yahu şu bilgisayar bölümündeki arkadaşlar kütüphaneye bi el atsın, adamlar anlamıyo bilgisayardan, tek bilgisayarla ödünç verme/teslim işlerini yapıyorlar, dün elimde 7 kilo kitapla yarım saat kuyruk bekledim :grrr:

gözünüzü seveyim bi el atın :D
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Hehehe :D izn vermezlerki,o programları özel şirketler yapar falan,size ne derler bize :P ,didip sadece adam gibi bir tane muhendis getirseler mis gibi olur ama gelde anlat :D
Night EagleNight Eagle
Üye
Birileri de Sütçü İmam'lı veyahut Harvard'lı oyungezeler diye bir konu açsa ya...
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Konu seni rahatsız mı etti Night Eagle ? nedenki ?
Night EagleNight Eagle
Üye
Yok yahu, şaka ettim sadece :)

Bu arada, Hacettepe Biyoloji'ye geçiş yapma gibi bir ihtimalim var. Ama büyük ihtimalle okulu Eskişehir'de bitirip, yüksek lisans'ı Hacettepe'de yapabilirim. Belli olmaz..
discussioncontroller