Site ve Forumdaki Problemler
epic_dogepic_dog
Üye
Merhaba,

Şu ana kadar sitemizdeki sorunlarla ilgili birçok çalışma yaptık.
Yaptığımız son çalışmalar ile başta performansla ilgili olan sorunlarımız çözülmüş görünüyor.

Diğer başlıklarda belirtilen sorunlar ve çözümler birbirine karışmasın diye bu başlığı açtık ve sizlerin de yardımıyla, varsa kalan son problemleri de çözmek istiyoruz.

Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyoruz.

OGZ Online

Bildirilen problemler:
-Sayfa yüklemede hata (bknz. kurtkapan'ın mesajı)
-Invalid Token hatası
-Mesajlarıma Yazılan Cevaplar geri gelsin (bknz. -> sağ taraf)[Not: Performans etkileri takip ediliyor]
esekesek
Üye
mesajlarıma yazılan cevaplar sayfası gelsin

Beğenenler: Moreau

kurtkapankurtkapan
Üye
Kaç defa caps verdim bilmiyorum ama bugün bile sürüyle hata mesajı alıyorum forumda gezinirken.
büdü:
ahah.Bu mesajı gönderirken ve değiştirmeye çalışırken iki defa hata aldım.Muhteşemsin OGZ.
epic_dogepic_dog
Üye
Lütfen SS gönderir misin?
kurtkapankurtkapan
Üye
Buradan alayım->

Bide sürekli aldığım hata bu.
img src="http://img831.imageshack.us/img831/1338/adszgr.jpg" border="0" />
Blight
Üye
Sürekli çıkan kod sayfaları, garip boyutlara ve tiplere bürünen forum sayfası, arada sapıtan mesaj sayıları, altbaşlıklarda atılan mesajların yeni mesaj olarak gözükmemesi...
creiGncreiGn
Üye
Performans artmış olmasına rağmen hata mesajları tam gaz devam ediyor Blight'ın dediği gibi. Sürekli karşımıza çıkan kod sayfaları, yeni sayfa açınca forumun şeklinin şemalinin kayması...

Hata alınca ss atarım.
Blight
Üye
Örneğin şu cevabı vereyim diye 4 kez kodları aşıp gelmeye çalıştım.

Hayır anlamadığım şey hataları söyleyin çözelim lafının abesliği. Afedersiniz de siz hangi dünyadan giriyorsunuz siteye? Aç bir bilgisayar 5 dakika içinde 500 tane sorun görebilmek çok kolay, çözecek sorun aramaya kaldıysa iş.
QuendarthQuendarth
Mod
Hatalar kullanılan tarayıcıyla veya başka bir şeyle ilgili olabilir. Ben mesela çok nadir hata alıyorum son iki üç gündür. Hatta bugün hiç almadım sanırım.
LovermanLoverman
Üye
Opera kullanıcısıyım, invalid token hatası alıyorum sürekli. Bir de anasayfadayken giriş yapamıyorum, forumdayken giriş yapamıyorum. Ama siyaset başlığına gidiyorum, orada giriş yapabiliyorum. :F

Hoşuma gidiyor gerçi.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Firefox 4.0 ile tek bir kere bile bahsettiğiniz gibi bir hata almadım ben.Deneyin isterseniz siz de.

Bu arada, getirin artık eskisi gibi mesajlarıma verilen cevaplar butonunu.Site sinek avlıyor, görmüyor musunuz? Hızlanması zerre önemli değil benim için konu bulamadıktan sonra.

Sırf sevdiğim kişiler var diye kalmaya çalışıyorum forumda ama bıktım artık.Keşke hiç geçmeye bile çalışmasaydınız yapamayacaksanız.Yapılan emeğe saygım falan kalmadı valla.Eski haline geçseniz ya da adam gibi girebileceğimiz bir site yapsanız da rahatlasak.

Kobay olarak kullanmasaydınız keşke bizi, en başta ne yaptığınızı bi deneseydiniz."Site hızlı oh ne güzel" diye düşünüp sitenin hızının aslında kimsenin konu bulmaya sabrı olmamasından, illallah edip yazmayı bırakmasından olduğunu bilirdiniz mesela deneseydiniz.
discussioncontroller