Site ve Forumdaki Problemler
RelentlessRelentless
Üye
O kadar da değil be, 8-9 saniyede açılıyor bir sayfa.
BiqBossBiqBoss
Üye
Site yavaş değil netinizde problem vardır. Problemden sayılır mı bilmiyorum ama ana sayfadaki ogz dergi image larına tıkladığımızda tekrar ana sayfaya dönüyor forum yönlendirmesi çalışmıyor hem üsteki hem alttaki. Birde artık dergi için forum yerine ek bir sayfa yapılması gerekmiyor mu sizcede?
FaironFairon
Üye
Steam'den dosya indirmeme rağmen yavaş değil bende de site şu anda. 0.43 saniyede oluşturulmuş bu sayfa mesela.
kurtkapankurtkapan
Üye
Sağ tarafta ki kullanıcı incelemelerine ulaşamıyorum hiç.403 hatası veriyor.Uzun zamandır erişemiyordum ama şimdi geldi aklıma yazmak.
PiranhaPiranha
Üye
Yavaşlık azalsa yine mevcut.. Birde bu HTTP server 404 veya 505 hatası neden oluyor?. Burada olmadıda, başka bir sitede üye girişi yaparken oldu ve bir dahada o siteye ulaşamadım...
haşırt_the_bilekbord
Üye
Postu attığımdan beri bir hızlanma, normale dönme, söz konusu :D
FirewingFirewing
Üye
site uzun zamandır optimal bende. hadi bakalım =)
GrieverGriever
Üye
Site uzun zamandır hızlı, bir sorun yok ama hala sitenin HTML kodunu, sayfa diye karşıma çıkarmasa iyi olacak.
Rajaz
Üye
Sitede hiçbir problem yok, bütün problem bizlerde...
creiGncreiGn
Üye
Spoiler içindeki iki hatayı da ilki çok daha sık olmak üzere rastgele olarak alıyorum ara ara. Herhangi bir özelliği kullanmaya çalıştığımda ya da belli bir sayfayı açmaya çalıştığımda karşılaşmıyorum bunlarla. Herhangi bir sayfada ya da mesaj yazmaya çalışırken falan da olabiliyor. İlk ss'deki kodlarında onlarca sayfa devam ettiğini de belirteyim. İşe yarayacaksa kodların tamamını da koyabilirim.

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Edit;

Az önce şu hatayla karşılaştım ilk defa;

Spoiler:
image

Hata kodlarına ek olarak ara ara sitenin tipi de kayıyor bu şekilde.

Bir de şu "değiştir" butonunun ismi "düzenle" olsa daha güzel olmaz mı?
discussioncontroller