GameBoy Advance Oyun Önerileri
bfrheostatbfrheostat
Üye
GameBoy Advance'deki favori oyunlarınızı falan yazabilirseniz çok şükela olur :)
Zer0
Üye
Megaman Zero serisi
Megaman Battle Network serisi (özellikle grafiksel değişim gelmeden önceki ilk 3 oyun)
Metroid Fusion, Zero Mission
Golden Sun 1-2
Castlevania'lar (aria of sorrow özellikle)
Legend Of Zelda: Minish Cap ve SNES'ten çeviri olsa da bahsetmemek olmaz: Link to the Past

Aklıma ilk gelenler bunlar :D
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Dual Blades öneririm. Dövüş oyunudur, türk yapımıdır ve çok ta eğlencelidir. Benim de ufaktan bir payım vardır :D GBA dan hiç çıkarmadığım nadir oyunlarımdandır.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Megaman Battle Network'lere bakmamıştım, iyi oldu söylediğin :)

Bu arada oha diyorum, hakikaten Türk yapımı oyunumuz varmış ya GBA'de :) Hemen deniyorum.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Megaman Battle Network'lere bakmamıştım, iyi oldu söylediğin :)

Bu arada oha diyorum, hakikaten Türk yapımı oyunumuz varmış ya GBA'de :) Hemen deniyorum.

Evet, çok da zevkli bir oyundur.

İlk başta PC için geliştiriliyordu ama daha sonra yayıncı firma PC'deki korsan oyun pazarı vs yüzünden GBA için ayarlanması istedi ve öyle de oldu. Beta testine katılmıştım. Oyunda karakterlerin birbirileri ile konuşması, laf atması olayının fikir babası benim :D

Pc versiyonunda ilk dövüş başlarken konuşmaları düşünülmüş ve öyle yapılmıştı ama sonra bunun aksiyonu geciktireceği düşünülüp dövüş sonrası laf atma şeklinde yapıldı.

"Efe" adlı bir de Türk karakter var. Çok pis Osmanlı tokatı çakıyor. :lol:
chackal
Üye
Fire Emblem ve Advance Wars güzeldir sıra tabanlı strateji olarak.
hawkeye137
Üye
Megamen Battle Network'ler
Fire Emblem(ilki ama, ikinciyi sevememiştim)(bu GBA'nın en iyi oyunlarından biri kanımca)
Advance Wars: Black Hole Rising
Pokemon Emerald ve Fire-Red veya Leaf-Green(demirbaşlar)
Sonic Advance'ler
Golden Sun'lar
Legend of Zelda: Minish Cap(bu da çok kral oyundu)
Sims: Bustin' Out(tavsiye ederim)
FeylingFeyling
Üye
İlk Ace Attorney oyunu GBA'e de çıkmıştır. DS'te hiç oynamadıysan kaçırma.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Efe'yle çok sağlam bir Osmanlı tokadı çaktım zaten oyunu kurduktan sonra :D

Ben Fire Emblem'ın ikincisini oynuyordum, hala yarım bir şekilde duruyor (hatta orijinal almıştım ^^). Aslında ilkini de atsam iyi olur SuperCard'a :) Sims: Bustin' Out'u da çiftlik hayatından dolayı sevmedim. Aklıma babaannemin yazlığı gelmişti; içim kararmıştı o yüzden :D

Megaman Battle Network'ler üçüncü oyundan itibaren ikiye ayrılıyor. Pokémon'daki olay gibi mi bu yoksa gözle görülür bir farkları var mı?

Bi' de Monkey Ball Jr. ve Advance Wars 2'de olduğu gibi Megaman Zero'da da açılmama sorunu yaşadım. SuperCard bildiğiniz oyun seçiyor yahu :S
sawwormsawworm
Üye
Tüm klasikleri saymışsınız nasıl olur da "Breath of fire 1,2"'yi unutmuşsunuz, RPG seviyorsan kaçırma :)
bfrheostatbfrheostat
Üye

İlk Ace Attorney oyunu GBA'e de çıkmıştır. DS'te hiç oynamadıysan kaçırma.

Ben hukuktan davalardan falan pek anlamam ama... :ohmy:

Breath of Fire. Hemen araştırayım :silly:
discussioncontroller