hebelehoohebelehoo
Üye
OneInchManOneInchMan
Üye
Kimsenin suriyeli çocuklara saldırdığını veya buradan kimsenin suriyeli çocuklarla ilgili şikayet ettiğini düşünmüyorum, gereksiz alınma bence.

Beğenenler: Eddard Stark

Gabriel Angelos
Üye
kardeş başka ülkeden gelip sığınıyorsan akıllı duracaksın, babanın toprağı değil burası

aynı hatayı babam da yaptı, ucuz iş gücü ayağına eczanede 2 senede sayısız suriyeli çalıştı fakat hepsi maksimum bikaç hafta kalabildi.

çoğunluğunun çalışma verimi diye bişeyi yok, adamlar resmen şımarık ya, kendi ülkesi sanıyor burayı, zaten kimliğini vatandaşlığını vermişler. mühendis bi suriyeli vardı, daha ilk günüydü ama herif içerde müşteri varken sigaraya çıkıyordu, annem uyardı ona küfür etti babamla benim gözümüzün önünde. zor aldılar elimizden, neyse bu ayrı konu

hümanizm falan filan fıs bu konuda, bi suriyeliyi kendi ülkesinde istememek bir türk'ün en doğal haklarından biridir

eşkiyayı iti kopuğu serseriyi neden barındıralım, zorunda mıyız birader

Beğenenler: Caturday, rubyred, Trajengya

CoraxCorax
Üye
esad valla castro nun yaptığını yaptı.

ne kadar boş beleş, sabıkalı, serseri, dilenci varsa türkiyeye yolladı, adam ülkesini temizledi resmen
LegionatorReloadedLegionatorReloaded
Üye
Gaziantep gibi reyisçi şehişrlerimizde böyle olaylar çıkınca çok seviniyorum. Bizim köyde "Tatlı tatlı yemenin acı acı yellenmesi olur" derler, tatlı tatlı Neo-Osmanlıcılık oynamanın sonucunu da görsünler bakalım.
CaturdayCaturday
Üye
Hahah
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
CoraxCorax
Üye
Gabriel Angelos
Üye
"PHOTOGRAPHER NOT DRESS LIKE THIS"
AlphariusAlpharius
Üye