LovermanLoverman
Üye

offfffff herkesin ağzında sakız gibi gezen faşizm lafını görmekten sıkıldım

mmm orta asyadan gelen faşizm
ooo türk faşizmi mi o alayım bi dal
aaaah şurdan faşizm
ooohh bebeğim biraz daha faşizm

çok şükür bu forum hariç dışardaki dünyada türkçüyüm diyene götüyle gülüyor millet de sadece burada eğlenebiliyorsunuz böyle
PersonaPersona
Üye
Size biraz Suriye haberleriyle geldim

-IŞİD'in son vidyosu. Öldürülenler sünni aşiret üyeleri.
http://www.liveleak.com/view?i=aef_1408278699

-IŞİD Halep'te ilerliyordu, İC'nin elinden bolca yer almışlardı. Dün İC ve Nusra ortak operasyon odası kurup IŞİD'e karşı operasyonlara başladı. Bir intihar saldırısı gerçekleştirdiler

-IŞİD Kilis'e 9km uzaklıktaki bir köyü aldı ve komşumuz oldu

-Suriye, Rusya'dan sipariş ettiği YAK130 uçaklarının bir kısmı gelmiş ve dün Rakka ve Halep'te ilk operasyonlarına çıkmışlar. Bayağı bir başarılı olmuş eskiye nazaran. Rakka'da 165 it gebertilmiş \o/ Bir sürü önemli karargah yerle bir edilmiş vs.

-IŞİD bayağıdır Rakka'daki Tabka havaalanını almaya çalışıyordu ancak başarılı olamamıştı. Dün "nihai" saldırıyı başlatmışlar, şu an kesin bir şey ok. Ordu kaynakları güney cephesinde ablukayı kırdıklarını ve 2km kadar geri püskürttüklerini söylüyor. Bazı ışidliler de tersini.

-Bu sırada büyük bir ordu konvoyu Rakka'ya ulaşmış

Ordu Rakka'daki birliğini kaybetti, umarım havaalanını da kaybetmez. Bunun dışında Esad başkan "Rakka'yı da geri alacağız" demişti, şu an büyük bir hazırlık yapılıyor Rakka için. Birkaç güne operasyon başlar zaar. "Kısa sürede kesin bir şekilde alınmasını" istemişler. Kesin Mahir Esad istemiştir. Da kısa vadede de uzun vadede de alınması çok zor. Hizbullah operasyona katılsa belki derdim ama şu halde pek ümidim. Üstelik ordunun en önemli komutanlarından biri Deyrzor'a gönderildi. (Orada bir kaç köy geri alınmış)

Hmm, bunlar dışında Mleyha 3 ay sonunda nihayet alınabildi. Stratejik önemi oldukça yüksek bir yerdi. Guta Ordu kontrolünde.
Kısaca Rakka merkezde de kontrol sağlanırsa, kırsallar dışında bütün büyük yerler geri alınmış olacak.

image
Gabriel Angelos
Üye
herşeyi götünden anlayıp konuyu başka yerlere çekip milletin değerine hakaret edip ardından biri sana adam akıllı bi yazı yazdı diye bunları demen çok hoş

ki onun değil senin yazın bence şuku toplama amacı gütmüş, hayırdır kıskandın mı kardeş : DDDD

binlerce tanım koydun bana ama gidipte sokayım solculuğa şuna buna diye kimseye atıp tutmadım

Loverman dedi:

offfffff herkesin ağzında sakız gibi gezen faşizm lafını görmekten sıkıldım

mmm orta asyadan gelen faşizm
ooo türk faşizmi mi o alayım bi dal
aaaah şurdan faşizm
ooohh bebeğim biraz daha faşizm

çok şükür bu forum hariç dışardaki dünyada türkçüyüm diyene götüyle gülüyor millet de sadece burada eğlenebiliyorsunuz böyle

hıııı tamam
ben gidip bi özel ötüken temalı odamda duvarlara göktürkçe faşist yazılar yazıp geliyorum : DDDDDD

Beğenenler: Trajengya, rubyred, berduş

LegionatorReloadedLegionatorReloaded
Üye
Yav bu Nusra IŞİD'e biat etmemiş miydi? Böyle pembe dizi gibi savaş mı olur birader :(
PersonaPersona
Üye

Yav bu Nusra IŞİD'e biat etmemiş miydi? Böyle pembe dizi gibi savaş mı olur birader :(

No. Nusra'nın içindeki bazı tugaylar biat etti bazıları savaşmaya devam ediyor. Bugün Lazkiye kırsalında 40 Nusralı biat etti ama :(

LovermanLoverman
Üye
yoo ben kimseye tanım koymadım türkçüyüm diyene türkçüsün diyorum işte. türkçülük = faşistlik bu kadar da basit bir şey varken niye alınıp duruyorsunuz. alınma - savun. sen değil miydin türkçülüğü yanlış biliyosun diye facepalm atan: )

neyse çoluk çocukla tartışmayacaksın işte bunu görüyoruz, zaten türkçü cenahtan bi legiona bi gökhana cevap verip onları okumam lazım arada unutuyorum da "en doğal hakkım ırkçılık" diyen insanlara cevap veriyorum

image

çok yakışıklı değil mi gabriel karşim
LovermanLoverman
Üye
ayrıca asla taban bulmamış bu hasta düşünce nasıl milletin değeri oldu o da ayrı bi mesele ama neyse.

ben yine tekrarlıyayım suriyeliler konusunda hepinizle uzlaşı sağlayabilir ve katılabilirim ama

bir türkün EN DOĞAL hakkıdır bir suriyeliyi ülkesinde istememek

düşüncesiyle ömrümün sonuna kadar alay ederim.

niye ? çünkü onu diyen bunu da diyor. : ) türkçülük:

yagmur oglum!

bugun tam bir bucuk yasindasin. vasiyetnameyi bitirdim, kapatiyorum. sana bir resmimi yadigar olarak birakiyorum. ogutlerimi tut, iyi bir turk ol.
komunizm bize dusman bir meslektir. bunu iyi belle. yahudiler butun milletlerin gizli dusmanidir. ruslar, cinliler, acemler, yunanlilar tarihi dusmanlarimizdir.
bulgarlar, almanlar, italyanlar, ingilizler, fransizlar, araplar, sirplar, hirvatlar, ispanyollar, portekizliler, romenler yeni dusmanlarimizdir.
japonlar, afganlilar ve amerikalilar yarinki dusmanlarimizdir.
ermeniler, kurtler, cerkezler, abazalar, bosnaklar, arnavutlar, pomaklar, lazlar, lezgiler, gurculer, cecenler icer(de)ki dusmanlarimizdir.
bu kadar cok dusmanla carpismak icin iyi hazirlanmali.
tanri yardimcin olsun!

nihal atsiz
4 mayis 1941

Gabriel Angelos
Üye
hatırlatman iyi oldu yaw

anne tarafım benim arnavut/bulgar karışık
offffff şimdi bi uçak bileti alıp sofya'ya gidip dedemin evini basıp onları katletmem lazım acilen
görevimiz bizi bekler demi dostum

LovermanLoverman
Üye
türkçüyüm diyen ben değilim dostum sensin

sen düşün bunları, bak ne güzel demiş kazmanın teki

arabacının araba olmadığı gibi türkçüyüm diyen de türk değildir

LegionatorReloadedLegionatorReloaded
Üye
Önüne gelene Türkçü de, sonra da Türkçülük toplumda hiç taban bulmamıştır de. Loverman logic.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller