Metal Müzik Dinleyenler Buraya!
Rainmaker
Üye
Şüphe! mi edersin!!  o.o o.o

Bi düzgün oku be güzel kardeşim. Son zamanlardan bahsediyorum gördüğün üzere.
jesuskane
Üye
Metallica iyidir Megadeath hoştur, hepsinin yeri ayrıdır ve hepsiz belli yaş aralıklarında tarafımdan zevkle dinlenmiş takip edilmiştir. Şu günlerde ise bu gruplara elimi sürmemem zevkimin değiştiğine yada hayatımın şu evresinde bana hitap etmediklerine işaret etmektedir.

Kıssa dan hisse, zevkler kişiden kişiye farklılık gösterir. Bir grubun size zayıf gelen yönleri bir kişi için harikulade olabilir.

Rock müzik te zaman içinde türlü grup ve şahıslar tarafından sulandırılmış olsa da, Rock Severlerin bu sululuktan nasiplerini almalarına kesinlikle gerek yoktur. O iyi bu değil diye tartışacağınıza sevdiğiniz grup ve parçaları hakkında, neden sevdiğinizi ya da neden dinlediğinizi burada dile getirmeniz hem kendinizin hem de diğer arkadaşların müzik dağarcığını genişletebilmesi ve henüz tanışmadıkları gruplar ile tınılar ile tnışmalarına imkan yaratmalıdır.

Futbol takımlarının fanatikleri olur, rock grupları futbol takımı değildir.
Grupları yarıştıracağınıza paylaşın bilgilerinizi Oyungezerler.
Azriulth
Üye
Bazı gruplar vardır müzikleri sizi bulutlar üzerinde gezdirir, sanatsal doyumun doruğuna çıkarır, müziği size anlatır.Ama gelin görün ki iş kişiliklerine geldimi yerlerde sürünen beş para etmez insanlardır.Benim vereceğim en büyük tavsiye budur, kimi dinlediğinizi anlamaya çalışın onları tanımayı deneyin.
Asphyxiation
Üye
Bu arada Audiodragon Ulver dinliyorum demiş, tavsiye ederim, yeni keşfettim sayılır, bir arkadaşımın sayesinde, Ambient/Dark/Folk olayını çok iyi işlemiş elemanlar, ayrıca Agalloch'u da tavsiye ederim, özellikle Hallways of Enchanted Ebony, She Painted Fire Across The Sky 3lüsü, ve In The Shadow Of Our Pale Companion şarkıları gayet tatlıdır.
HazeHaze
Üye
Azriulth dedi:

Bazı gruplar vardır müzikleri sizi bulutlar üzerinde gezdirir, sanatsal doyumun doruğuna çıkarır, müziği size anlatır.Ama gelin görün ki iş kişiliklerine geldimi yerlerde sürünen beş para etmez insanlardır.Benim vereceğim en büyük tavsiye budur, kimi dinlediğinizi anlamaya çalışın onları tanımayı deneyin.

Katılmıyorum. Ben adamın müziğini dinliyorum sonuçta, ne evimde misafir ediyorum, ne de arkadaşım.
Laçin
Üye

FireMc haklı. dinlemeden yapılan yorumları hiç sevmiyorum. bi gün o beğenmediğiniz grubun bi şarkısına rastlar da dinlerseniz kendinizi ters köşeye yatmış hissedebilirsiniz(tecrübeyle sabittir ;D). Maiden dinleyen yok mu yahu_?

Örneği mevcuttur metallica için bu ne dedim  nothing else matter gibi bir şeydi galiba dinleyince hastası oldum.Bu arada ben iron cuyum tek geçerim iron maideni
Misafir
Motorhead'i ce Mötley Crüe'yı es geçmeyin derim hele de Motorhead'ın Metallica coverları "dadından yinmez":)
Harry Mason
Üye
Metallica çok bozuldu, yeni grup arayalım diyen insanlara hakikaten uyuzum.
Metallica değil miydi yeni nesil gruplara öncülük eden?
Metallica, Megadeth, Slayer değil miydi Trash denince akla gelen?
Tch tch...
Misafir

Metallica çok bozuldu, yeni grup arayalım diyen insanlara hakikaten uyuzum.
Metallica değil miydi yeni nesil gruplara öncülük eden?
Metallica, Megadeth, Slayer değil miydi Trash denince akla gelen?
Tch tch...

Kesinlikle katılıyorum hocam. Metallica olmasydı şu an çoğu grup olmazdı.
Laçin
Üye
MrClown dedi:

Kesinlikle katılıyorum hocam. Metallica olmasydı şu an çoğu grup olmazdı.

evet bencede öyle metallica metalin babasıdır metallica giderse yetim kalır
discussioncontroller