Metal Müzik Dinleyenler Buraya!
Misafir
Hele de Megadeth Metallica sayesinde çıktı! Dave Metallica'ya girdi uyuşturucu kullandı sonrada attılar(ki çok normal) ondan sonrada gitti Megadeth'i kurdu.
Metallica olmasaydı Megadeth olmazdı!
Bu benim fikrim kimse bana katılmak zorunda değil!
StarfreedoM
Üye
MrClown dedi:

Hele de Megadeth Metallica sayesinde çıktı! Dave Metallica'ya girdi uyuşturucu kullandı sonrada attılar(ki çok normal) ondan sonrada gitti Megadeth'i kurdu.
Metallica olmasaydı Megadeth olmazdı!
Bu benim fikrim kimse bana katılmak zorunda değil!

"Akacak kan damarda durmaz" diyecem, çok klasik olacak.
Harry Mason
Üye
Hı?
Ben bu konuya mesaj yazmıştım sanki? Olayı Metallica & Megadeth'e dönüştürmeyelim gibisinden...Allah Allah...
Misafir
Metallica vs. Megadeth falan yapmıyorum ben kendi görüşlerimi yazıyorum!
t_wolver
Üye
FireMc dedi:

Aslında dinlemediğimiz grup/sanatçı hakkında yorum yapmamak lazım ama neyse.. öhm.

ahah, allah da seni güldürsün firemc.
Harry Mason
Üye
Yok yani, Metallica olmasaydı Megadeth olmazdı biraz saçma olmuş.
Öznel olmamış yani pek.
Misafir
şu olmasa bu böyle olurdu gibisinden şeyler yazmak mantıksız geliyor bana

istesem mustaine olmasa belki metallica demo çıkaramayıp dağılacaktı

gibisinden birsürü şey yazarım
Rainmaker
Üye
Laçin dedi:

evet bencede öyle metallica metalin babasıdır metallica giderse yetim kalır

Ulan hiç birşey bilmiyorsun değil mi? Git biraz araştır. 80'lerde kurulmuş bir grup nasıl metalin babası olarak gösterilebilir lan. Sinirleniyorum yahu. Metallica ve Iron Maiden'dan başka grup bildiğine emin misin sen? Sırf isminde Metal geçiyor diye bir grup Metalin babası olabilir mi yahu?
Misafir
Rainmaker dedi:

Ulan hiç birşey bilmiyorsun değil mi? Git biraz araştır. 80'lerde kurulmuş bir grup nasıl metalin babası olarak gösterilebilir lan. Sinirleniyorum yahu. Metallica ve Iron Maiden'dan başka grup bildiğine emin misin sen? Sırf isminde Metal geçiyor diye bir grup Metalin babası olabilir mi yahu?

Metalin babası Motörhead'dır. Metallica'yı Metallica yapan, Slayer tüysüz metalciyken düzelten, yardım eli uzatan Motörhead'dir.
tone chaser
Üye
arkadaslar su,bu metalin babasi o olmasa bu olmaz falan demek sacma,gerek yok..bu basliktaki onceki mesajinda daha ayrintili yazdim

neyse..ben konuyu deistirmek istiyorum x japan dinleyeniz var mi..japonyadan cikip dunyaya acilan ender rock gruplarindan..ben gayet basarili buluyorum,dinlemenizi onererim
discussioncontroller