Forumu Eski Güzel Günlerine Döndürmek
BiqBossBiqBoss
Üye
Modun aramızdan olması neyi değiştirir ki? Mod olduktan sonra postları resmi olursa o zaman üyeykende pek bir samimiyeti olmadığını kanıtlar. Elle tutulur 2-3 mod bu işi kurtarır derim eski ruhu yakalar mı giden geri gelir mi orasını bilemem sonuçta o onların tercihi. Mod alırkende sallamasyon bir iki soru yerine tecrübelerine bakarsınız eminimki daha önce modluk ya da yöneticilik yapmış bir çok kişi vardır sitede.

Ayrıca kim olmak istiyorsa çıkıp söylesin.

(Alpha üyesi olursa daha iyi olur. =P )
neRon
Üye
Buraya ne kadar uyum sağlar bilemem ama xleonxnkx bir alternatif olabilir. Eskiden adventuresoul'un moderatörüydü.
LovermanLoverman
Üye
Ben Laçin'in moderatör olmasını istiyorum. Her dakika online olamasa bile inanıyorum ki işini çok iyi yapacaktır. Hem seviyeyi koruyacak, hem de laçin işte, LAÇİN!
BiqBossBiqBoss
Üye

Ben Laçin'in moderatör olmasını istiyorum. Her dakika online olamasa bile inanıyorum ki işini çok iyi yapacaktır. Hem seviyeyi koruyacak, hem de laçin işte, LAÇİN!

Adam eski forum
haşırt_the_bilekbord
Üye
Çok geç kalındı bence. Yapılsın, herkes destekler ama geç kaldınız, vaz geçenlerin daha da geleceklerini sanmıyorum.
AtKafası
Üye
Droid :(
kayaalper
Üye
Bizi commanderradec,subject16 dan falan korusunda mod:D
EBvulves
Üye
Blaxis ilk mesajda bir takım açıklamalarda bulunmuş. Fakat açıklamasının şimdiki hai yetersiz ve somut bir önlemi açıkladığı/uyguladığı söylenemez. Nedir "OGZ önlem" paketiniz dergi yönetimi?
PISLIXPISLIX
Üye
Çok zorluyorum kendimi bir konuya mesaj atacağım diye. Üşeniyorum artık. Şu geçiş aşamasında çok zayiat verdik. Eski samimi diyaloglar kalmamış sanki artık.
----
TanistliN ve hannibal_king'in moderatörlüklerini beğeniyordum ben. Moderatör ünvanı ile değil de "forumdaki sıradan vatandaş" olarak gezinmesini de bilen kişilerdi. Gerektiğinde ceza da veriyorlardı. Bu kişilerin tek sorunları, bir ceza verdiklerinde "forumdaki sıradan vatandaş" rütbelerini geri almak için 1 hafta kadar ortalığın yatışmasını beklemek zorunda olmalarıydı herhalde.
Dışardan OGZ ile alakasız moderatörler alınırsa o hiyerarşik ortamda neler olabileceğini görmek bile istemiyorum...
dodgerdodger
Üye
Çağlayan'da gitti.

Aslı?!!!!?!?!??!!11111111111?
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller