Forumu Eski Güzel Günlerine Döndürmek
Illdan
Üye
Yemin ediyorum forumun şu yeni görünümü benim için kabus gibi, eski sade ve anlaşılır halininden eser yok. Üstelik artık mobil sitesi de yok ve kim bilir ne zaman gelir (çok bekleriz...); böyleyken foruma girmek için zerre istek gelmiyor.
RelentlessRelentless
Üye
donanimhaber'in mobil versiyonu o kadar güzel ki sırf zevkine oraya giriyorum arada. Ve evet mobil hali bile bu sitenin bu halini eziyor rahatça.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Benim bu mod olma konusunda bir önerim olacaktı. Kalıplaşmış ve çok sevilen başlıkları açan arkadaşlar bence açtıkları bu başlıkların moderatörü olsunlar. Böylece kendi başlığında bir sorun gördüğünde müdahale edebilsinler ^^ "Macera oyunları" Bölüm moderatörlüğüne talibim :P
thegmnkthegmnk
Üye
Hani yeni halini sevmeyenlere birşey demem de neresi karışık geliyor onu sökemedim :D
acdervisacdervis
Mod
Başlıktaki şey asla olmayacak, izlenen yöntem bu forumda daha önce asla uygulanmadığı için. Başka bir şey olacak forum, onu da bilemiyorum.

Tek bir isteğim var. Moderasyona asılacaksanız, yeni elemanlar bulun lütfen. hannibal ve Tanis bu forumun en çirkin yüzünü gördüklerinden kendileri de çok ekşileşti. Hem onların, hem de bizim yararımıza olur.

Edit: Madem forumun her bölümü farklı bir ciddiyet seviyesine sahip, SYSCLEANER gibi bölümlere atanan modları artırın. Hem işlerini sınırlı alan sebebiyle daha iyi yapacaklardır, hem de konuları ve bölümlere uğrayan kullanıcıları bildiklerinden sürtüşme azalacaktır.
MelkorMelkor
Üye

Benim bu mod olma konusunda bir önerim olacaktı. Kalıplaşmış ve çok sevilen başlıkları açan arkadaşlar bence açtıkları bu başlıkların moderatörü olsunlar. Böylece kendi başlığında bir sorun gördüğünde müdahale edebilsinler ^^

olmaz bence. o konuda muhalif görüşler belirtilemez. o kişiler kendi fikirlerini belirtebilmek için ayrı konu açar falan filan.

Edit: Madem forumun her bölümü farklı bir ciddiyet seviyesine sahip, SYSCLEANER gibi bölümlere atanan modları artırın. Hem işlerini sınırlı alan sebebiyle daha iyi yapacaklardır, hem de konuları ve bölümlere uğrayan kullanıcıları bildiklerinden sürtüşme azalacaktır.

hannibal ve tanistlin ile ilgili hiç bir şikayetim yok ancak bölümlere özel moderatörler olayı bence de iyi olabilir. gerçi sys gibi adam bulmak da zor olsa gerek =). daha fazla moderatör alınmalı. katılıyorum. 2 kişi koca foruma yetişemez kolay kolay. ki yazarlar da zaten artık pek ortada yoklar.

--

bence;

-forumun geliştirilmesi durmamalı. özellikle ufak ayrıntılarda. çoğu güzel fikir belirtiliyor zaten ki bir kısmı da dikkate alındı gayet adminler tarafından. sitenin hızı da sanki hala artabilir gibi? bazen yine çok yavaşlıyor. ayrıca bu kullanıcı profilleri, gruplar vs. çok iyi bence. ama eksik hep.

-beğenilen mesajın sahibinin puanı artsa sanki insanlar yazdıklarına birazcık daha dikkat eder gibi? negatif oy olmasın ama. ekşi sözlüğe dönmesin. ama bu puanlar nolacak bir de o var. rütbe sistemi de yok? ki olmasın zaten. hatta daha da ileri götürüp her atılan mesajda değilde her verilen "beğen" oyuyla puan daha çok artsın. bu sistem kendi kendine bir kontrol olabilir sanki forum içinde. ama tabi dediğim gibi o puanlar ne işe yaracak? =)

-radyoya daha çok önem verilsin =(. biliyorum bahsedilen konu çok farklı gibi ama radyonun forum içindeki ortama da katkısı vardı. forumdaki çoğu kişiyi (buluşmalar dışında) oradan tanıyorum.

radyoyu boş bulan yazar geçsin başına, 3-5 bir şey çalsın. ama flatcast'ten kurtulmak da lazım aslında. bende artık hiçbir şarkıyı çalmaz oldu. istesem de yayın yapamıyorum oradan.
AtKafası
Üye
Tüm üyeler bir günlüğüne mod olsun.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Moderatörlük yarışması düzenlensin katılan üyeler arasında oylamayı OGZ ekibi yapsın (böylece taraftar toplayıp oy çoğunluğu hilesine başvuramaz kimse ) :P Öneri sadece ^^
BiqBossBiqBoss
Üye
Konuşuyoruz güzelde OGZ nin önce kendi arasında karar vermesi lazım üyeler arası mod seçimine. Daha sonra zaten aklı başında işi bilen kişiler başvurularını verirler ya da istenir bu kişilerden. Önce doğru düzgün bir takım kararların alınması lazım.
Amenquiver
Mod
Kim ne derse desin OGZ forum topluluğu ezberci ve içine kapanık bir topluluk.

Belki daha 13 14 yaşında olan çocuğu aptallıklarınızın ısrarı sonucu küçük çaplı bir trolle dönüştürdünüz. Yapmadığınız kalmadı elemana.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller