Forumu Eski Güzel Günlerine Döndürmek
RelentlessRelentless
Üye
6dan aşağı yüz yapmıyorlarmış
elması kestiğimize değmiyor dedi adam
nabeeeeeeeer
EnewwssEnewwss
Üye
Abi teknik işler, uçaklar, arabalar, maketler, modeller, figürler, uzaktan kulamdalı araçlar, bisiklet, vs vs gibi konularda yazabilirim bolbol. İyi ilgi çeker sanırım bu tarz konular.
RelentlessRelentless
Üye
trolling session yaparız

derslere ben girerim
trolling 101
how to make someone angry without getting banned
TodzaTodza
Üye
Şimdi forumun gidişatından rahatsızlık duymak ve bu sebeple forumu takip etmeyi bırakmak falan normal şeyler olabilir, en temiz çözüm hatta ama bunu yaparken "Gidiyoruz biz bu diyardan, biz de gidince bitecek bu forum, bizsiz hiç olacak" şeklinde beyanlarda bulunmak biraz şov yapmaya giriyor. Buranın ilk müdavimi siz değilsiniz sayın cemaat, sizlerden önce ne müdavimler geldi geçti, kimisi sıkıldı bıraktı ya da gidişata tepki koyup terketti. Sizden önce nasıl devam ettiyse forum iyisiyle kötüsüyle sizden sonra da devam edecek.

Tanıdık yüzlerin forumu bırakması her zaman bir kayıptır tabii, yönetimin bunu görüp çuvaldızı kendilerine batırmaları zaruridir ama her ne kadar forum için bir kayıp olsa da zannettiğiniz kadar katastrofik bir kayıp da olmayacaktır. Unutmayın ki kimse vazgeçilmez değildir.

(Belirli bir kişiye yazmadım, kişisel olarak üstünüze alınmayın, gördüğüm genel hava bu yönde.)
EnewwssEnewwss
Üye

Şimdi forumun gidişatından rahatsızlık duymak ve bu sebeple forumu takip etmeyi bırakmak falan normal şeyler olabilir, en temiz çözüm hatta ama bunu yaparken "Gidiyoruz biz bu diyardan, biz de gidince bitecek bu forum, bizsiz hiç olacak" şeklinde beyanlarda bulunmak biraz şov yapmaya giriyor. Buranın ilk müdavimi siz değilsiniz sayın cemaat, sizlerden önce ne müdavimler geldi geçti, kimisi sıkıldı bıraktı ya da gidişata tepki koyup terketti. Sizden önce nasıl devam ettiyse forum iyisiyle kötüsüyle sizden sonra da devam edecek.

Tanıdık yüzlerin forumu bırakması her zaman bir kayıptır tabii, yönetimin bunu görüp çuvaldızı kendilerine batırmaları zaruridir ama her ne kadar forum için bir kayıp olsa da zannettiğiniz kadar katastrofik bir kayıp da olmayacaktır. Unutmayın ki kimse vazgeçilmez değildir.

(Belirli bir kişiye yazmadım, kişisel olarak üstünüze alınmayın, gördüğüm genel hava bu yönde.)

Etsin etmesin ne önemi var ki? Çok sallamıyoruz yani.

Ayrıca bu forum biz gidersek biter diyen olmadı. Abi gitme sen gidersen bu forum biter diyen oldu. Ki burada kişi kendi bakış açısından söylüyor.

Ayrıca gerçekten ne önemi var. Forum istediği yere gitsin...
RelentlessRelentless
Üye
eğleniyoruz ya kimsenin bir yere gittiği yok
gitse gitse bir rajaz gider
o da zaten gel git adam

keh keh keh
TodzaTodza
Üye

Ayrıca bu forum biz gidersek biter diyen olmadı. Abi gitme sen gidersen bu forum biter diyen oldu.

Kim iddia ediyorsa ona söylüyorum işte, yoksa sen..sen diye işaret etmiyorum.
RelentlessRelentless
Üye
o zaman şöyle diyelim
eğer sen gidersen bu forum başlamaz
çakanzi?
dodgerdodger
Üye

Questo.

Göç eden zebralara döndünüz resmen. Evet forum bazı yönlerden sıktı artık ama burada da oropher'ın yazdığı mesaj devreye giriyor. Bende takılıyorum o kadar ama öyle kenarda sırtımı dönerek ağlamama(!) sebep olacak birşey yok burada. Daha mutlu olacaksanız (!) gidin derim ben.

Bakalım daha neler görücez,ahah ;P

(kimse kişisel almasın bunu)
LovermanLoverman
Üye

Gitme ya. Relent, Lavır bi' de Koraks kalacak bu gidişle sadece forumda.

Çalmadan oynar bizim ayılar oluruz.

Bunu gördük.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller