Forumu Eski Güzel Günlerine Döndürmek
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
98 ya da 99 (ihtiyarlık fena şey yahu, hatırlayamıyorum tam anlamıyla :P ) yılında sanane.com forumları ile başlayani magnus' un daralarak bizzat kendisinin yolladığı hakaret dolu -ki olanlara bugün bakınca kısmen haklı olduğunu itiraf edebilirim :)- özel mesaja müteakip süresiz şutlanınca fpsgame.com forumları ile kısa süre devam eden, akabinde oranın admini olan insan irisi şahsın benden daha über mavra potansiyelli şahıslara (bir kısmına yakın zamana değin kardeşim derdim) tahsis ettiği artık adını anmak istemediğim (ve pek çok defa da o anmak istemediğim adın varyasyonlarına evrilen :D )bir yerle bu günlere gelen süreçtir forum serüvenlerim... (onun da öncesinde çok bölük pörçük ve kısıtlı bbs maceralarım var gibi gibi...) en büyük şansım her zaman standardın üzerinde potansiyeli olan kişilerin yazdığı forumlarda bulunmak, bu sayede kurtadam, forumtr gibi "terazime basar mısın", "dostum zenci demişsin fakat bu kız albino" seviyesinde muhabbetlerin döndüğü mecralardan uzak kalabilmekti sanırım...

demem o ki "biz gidiyoruz", "kendi forumumuzu açacağız", "burası artık o eski burası değil" vs tadında tekil ya da çoğul serzeniş ve eylemlere sayısını hatırlayamadığım kadar çok defa ve farklı yerlerde/farklı zamanlarda şahit oldum, hatta bir kısmına da bizzat katıldım... muhtemelen aklınıza koyduğunuz şeyi yapacaksınız, zaten yapmamanız için de bir engel yok... hatta kendinize göre, bir kısmına benim de fazlasıyla hak verdiğim gerekçeleriniz de var bunu yapmak için, lakin orayı açtık ettik geliştiriyoruz falan diye burayı boşlayacağınızı sanmıyorum...
peace
Üye
Söylemeye çekiniyorum ama forumun eski tasarımının kıymeti sayesinde ortam daha samimiydi bence. ^_^
SwooshSwoosh
Üye

muhtemelen aklınıza koyduğunuz şeyi yapacaksınız,

hiç sanmıyorum öyle bişeyin olacağını
AtKafası
Üye
Giden gitsin. Ne bu forumu bırakıyorum bik bik ayakları.

Çıkarken şifrenizi şu köşeye bırakın ben bir ara girip yeni şifre koyarım girmeyin diye.
creiGncreiGn
Üye

muhtemelen aklınıza koyduğunuz şeyi yapacaksınız,

hiç sanmıyorum öyle bişeyin olacağını
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye

Çıkarken şifrenizi şu köşeye bırakın ben bir ara girip yeni şifre koyarım girmeyin diye.

Kullanıcı adı: Tragenya
Şifre: 123456

Kendinize iyi bakın arkadaşlar.
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
gol olur
Üye

Kullanıcı adı: Tragenya
Şifre: 123456
Beyler forumu bırakıyorum görüşürüz.
baklawah
Üye
Selamlar. 1 aydan fazla oldu sanırım foruma girmeyeli, görünen o ki pek bişey kaybetmemişim. İlginç bir ban dalgası olmuş ama olayı kaçırdığım için yorum yapmasam daha iyi olur. İşlerin bu hale gelmesinin ve sonuçlarının şekli/gerekliliği tartışılır ama bu forumun tüm samimi ortamına rağmen "tartışmayla" birşeyin çözüldüğünü görmüyorum uzun süredir.

Benzer düşünceden bu kadar farklı yönlere nasıl gelindiğini psikanaliz bilgim bile çözemiyor artık, aklıma gelenleri yazsam bu defa da bazıları bana saydıracaklar; sessiz kalmayı tercih ediyorum artık. Mad Dok zamanında demişti "bu forumu hayatınızın olayı yapmayın" diye, üslubu dışında katılmıştım yazdıklarına.

Neyse adres belli, alternatifler de var, kimse bir diğerine git yada kal diye bir zorlama yapamaz. Bırakın artık birbirinize laf sokmayı. Olduğu kadarıyla tadını çıkarın, valla şöyle birkaç başlığa baktım da heryerde bir sataşma furyası, var eleştirilen diğer forumlara benzemese de bunun bir başlangıç olması mümkün!

Yine fazla uzatıyorum farkındayım ama merak ettiğim birşey daha var. Bir Frankenstein yada Nexus6 olması muhtemel Tragenya mıdır nedir; bıkmadınız mı şunu anmaktan? Bırakın ne hali varsa görsün, belki de şahane bir insandır (olabilir yani).
Üye

Selamlar. 1 aydan fazla oldu sanırım foruma girmeyeli, görünen o ki pek bişey kaybetmemişim. İlginç bir ban dalgası olmuş ama olayı kaçırdığım için yorum yapmasam daha iyi olur. İşlerin bu hale gelmesinin ve sonuçlarının şekli/gerekliliği tartışılır ama bu forumun tüm samimi ortamına rağmen "tartışmayla" birşeyin çözüldüğünü görmüyorum uzun süredir.

Benzer düşünceden bu kadar farklı yönlere nasıl gelindiğini psikanaliz bilgim bile çözemiyor artık, aklıma gelenleri yazsam bu defa da bazıları bana saydıracaklar; sessiz kalmayı tercih ediyorum artık. Mad Dok zamanında demişti "bu forumu hayatınızın olayı yapmayın" diye, üslubu dışında katılmıştım yazdıklarına.

Neyse adres belli, alternatifler de var, kimse bir diğerine git yada kal diye bir zorlama yapamaz. Bırakın artık birbirinize laf sokmayı. Olduğu kadarıyla tadını çıkarın, valla şöyle birkaç başlığa baktım da heryerde bir sataşma furyası, var eleştirilen diğer forumlara benzemese de bunun bir başlangıç olması mümkün!

Yine fazla uzatıyorum farkındayım ama merak ettiğim birşey daha var. Bir Frankenstein yada Nexus6 olması muhtemel Tragenya mıdır nedir; bıkmadınız mı şunu anmaktan? Bırakın ne hali varsa görsün, belki de şahane bir insandır (olabilir yani).

O değil de bol fıstıklı baklava çekti canım ya. :silly:
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller