Forumu Eski Güzel Günlerine Döndürmek
EnewwssEnewwss
Üye
Antebe gel :)
S.Freud
Üye
Bu yazdıklarımız askerde karşımıza mı çıkıyormuş lan.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye

Antebe gel :)

Biraz uzak ama bakalım :)

Bu yazdıklarımız askerde karşımıza mı çıkıyormuş lan.

Askerde, erler mi teklif ediyormuş lan.
baklawah
Üye
@Uther: Antep uzaksa Bursa'ya gel, burada da güzel baklavacılar var. Odeğil de ben de Adana'ya "şırdan" yemeye gidecektim, Sinirmanga nerdesin??
Üye

@Uther: Antep uzaksa Bursa'ya gel, burada da güzel baklavacılar var. Odeğil de ben de Adana'ya "şırdan" yemeye gidecektim, Sinirmanga nerdesin??

Hadi ya bilmiyorum onu. Bursa ile baklava ne alaka abi fıstık falan yetişiyor mu ki?
creiGncreiGn
Üye

Sinirmanga perma ban yedi =\.
Üye

Sinirmanga perma ban yedi =\.

Belki de fake bir hesapla aramızda :evil:
creiGncreiGn
Üye
Yok ya olsa anlardık.

Hem aklı varsa öss'ye çalışıyordur forumda fake hesap açıp ninja modda takılacağına =D.
Üye

Yok ya olsa anlardık.

Hem aklı varsa öss'ye çalışıyordur forumda fake hesap açıp ninja modda takılacağına =D.

Hmmm olabilir.
baklawah
Üye
@Uther: en iyisi şöyle diyelim; Bursa'da (ve muhtemelen senin şehrinde de) meşhur Antep baklavacıları var. Arada büyük fark yok, tabi herşeyi asıl yerinde tatmak başka ama ben Antep'te askerliğim süresince bol bol yedim, buradakinden çok farklı değil yani. Hem bizim kestane şekerimiz de var hangini istersen ;)

@creiGn: perma ban mı??? Sinir gitti yani desene... ne banmış be?
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller