Crysis 2 nete dşmüş millet(Beta PC)
An Anonymous
Üye
Beta testi yapmak için indiriyor insanlar. Neresi yanlış? Hı?
FaironFairon
Üye
Olayın doğruluğuna yanlışlığına bir şey demedim zaten, korsan muhabbetinin yasak olduğunu söyledim ;D Sonuçta resmi olarak yayınlanmadığı için korsana giriyor bu sürüm.
An Anonymous
Üye
Öhm, önemli olan niyet. Yani ben eminim, buradaki herkes açık beta olarak değerlendirecek bunu. Bizzat Yerli kardeşleri arayıp oyundaki bugları söyleriz, değil mi?

Şaka bir yana, 9 GB indirmek gereksiz demo çıkacakken. Zaten seed/leech oranına bakınca indirmek de mümkün gözükmüyor, inene kadar demo çıkar.
salih32salih32
Üye
oha vazgeçtim indirmekten :D
aztek
Üye
Hem hakediyorlar olm serinin ilk oyunu PC'ye özel çıkmış adamlar şimdi para için kayırdı konsolu . PC'nin kırk yıl hatrı var!
An Anonymous
Üye
PC'ye özel olmayabilir, ama hâlâ Türkçe. Dünya çapında AAA bir oyunun Türkçe olması ve o oyunun Türkiye'de satması çoook önemli.
aztek
Üye
Zaten Türkçe olmasa umrumda değildi direk çekerdim torent çıkınca . Fazla olmadı sanırım Türkçe dublaj olucak deneli o zamana kadar sattı bizi Crytek diyordum kii haberi duyunca bağrıma basasım geldi :P
EBvulves
Üye
Bundan önceki en büyük Leak krizi Half Life 2'nindi. 2 Ekim 2003'te (çıkışına çok az kala) bu Leak Gabe Başgan tarafından açıklanmış ve oyun ertelenmişti. Valve konseptte çok ağır değişikliklere gitmiş Half Life 2'yi ancak öyle çıkartabilmişti.

Crysis Half Life gibi senaryoya odaklanan bir oyun değil. Mod yapımı konusunda pek çığır açamasada Mod yapımcılarına Mod tools sunuyor Crytek, fakat sunulan deste yetersiz ve altyapısız. Eğer MP kötü çıkarsa (edindiğim izlenim hantal ve kötü olduğu) satışları bu Leak yüzünden beklenenden çok düşük olabilir Crysis 2'nin. Konspeti değiştirmek ve oyunu ertelemek için çok riskli bir zaman. Bu sene ve gelecek sene iyi satacak oyunlar çıkacak. Gerçekten zor durumda Crytek.
EnewwssEnewwss
Üye
Umarım durumu kotarırlar. Para bu adamlar için ve oyun sektörünün geleceği için çok önemli. Zira teknoloji üreten sayılı oyun yapımcılarından biri crytek.
phdphd
Üye
Crysis 3: Coming to X-Box LIVE and PSN in 2014.
discussioncontroller