Mail sorunu
__skytalker____skytalker__
Üye
Nereye soracağımı bilemedim burayı uygun gördüm yanlış yere sorduysam kusura bakmayın.
Forumda atılan bütün mesajlar bana mail olarak geliyor. Mail kutum bu mailler yüzünden çok kalabalık oldu. Takip etmediğim başlıklardan dahi mail geliyor. Bunu engellemenin bir yolu var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
kurtkapankurtkapan
Üye
Yanlışlık ile,abone olma tuşuna basmışsındır.Nasıl kapatılıyor bilmiyorum.
Üye
Abone olma tuşunu da yeni öğrendim zaten. Her konuda da yanlışlıkla bastığımı sanmıyorum :)
StormOrjin
Üye
Evet abone tuşu öyle bişey yapıyor. Ama ayrıca mail ile bilgilendir seçeneği vardı biryerde. Bi dk bulayım edit gelicek.

Edit: Profil'inde bir yığın menü var. Bu menülerden Profil olanını açıyorsun, ve oradan gizlilik olanına tıklıyorsun. Burada eposta ve bilgilendirmeler bölümü var. Hep birlikte 3 seçeneğide hayır yapıyorsun, epostalar rahat bırakıyor.

Ama hala aboneliklerini takip ettiklerim tab'ı üzerinden görebiliyorsun.
Üye
Sorunu buldum kurtkapan haklıymış :D Bütün anime başlığına yanlışlıkla abone olmuşum ve nasıl olduysa başka başlıklardan da mail geldiğini sanmışım. Çok sağolun yardım ettiğiniz için. Boşu boşuna başlık açmış oldum :)
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
"Mali sorun" diye okudum başlığı, mesajı okumadan direk atlıyordum " sana hemen bir iş bulalım" diye :D Sonra fark ettim "mail" miş. :cheer:
Üye
İş de olur hayır demem :P
discussioncontroller