İslam İnancı ve Tanrı Algımızı Düzeltmek Üzerine
mmtmmt
Üye

Böyle bir şey demiyor, bu çıkarımı sen yapıyorsun. Demek ki senin gözünde doğruluk payı var, ve bu iyi bir şey.

Nasıl böyle birşey demiyor? Bir argümana cevap verirken onu çürütme amacı taşırsın. Aklıma gelen ilk şey de doğal olarak cevap verdiği argümanın tersiydi.

A: Yılanlar yürüyerek hareket eder
A argümanına cevap: Yılanların ayakları yoktur.
Sonuç: Eğer cevap doğruysa yılanlar yürüyerek hareket etmez.
Sifon
Üye

Bir dakika Turan Dursun şu askerlikten sonra müftülük yapabilmek için ilkokul diploması alan Turan Dursun mu ? Yapmayın, kendinizi aşağılamayın bu kadar. O cahilde sizdeki entellektüel birikimin tırnağı yoktur.

yoruma gel, insanlar nasıl bok atacaklarını şaşırmışlar
replicunt
Üye

Bir dakika Turan Dursun şu askerlikten sonra müftülük yapabilmek için ilkokul diploması alan Turan Dursun mu ? Yapmayın, kendinizi aşağılamayın bu kadar. O cahilde sizdeki entellektüel birikimin tırnağı yoktur.

Entelektüelin nasıl yazıldığından bile bihaber olan birinin Turan Dursun gibi bir adamın entelektüel birikimini sorgulamasına bayağı güldüm ne yalan söyleyeyim. Her şey akademik eğitimle olmuyor, sende gördüğümüz gibi onurgezer.
Sifon
Üye
Yine yazalım da oturup biyografi ve kitap okumayıp kulaktan dolma bilgilerle kendini rezil etmesin millet, Turan Dursun küçüklüğünden itibaren din alimi olarak yetiştirildiği için sürekli hocaların yanında öğrenci olarak kalıyor ve dolayısıyla okuma yazmayı arapça ve lehçelerinde öğreniyor. Türkçe okuma yazmayı ise askerde öğreniyor sonrasında da diplomasını alıyor. devlette memurluk yapmaya ise sınava girip kazanarak başlıyor.
The Hitchhiker
Üye
Yazık olmuş desenize ateist olması. :F
kurtkapankurtkapan
Üye
Batı toplumlarında da, dindar olarak yetiştirilen insanlar bir döndü mü tam dönüyor en koyu ateistlerden oluyor. İlginç.
The Hitchhiker
Üye
kurt, tam terside oluyor o da çok sinir. Adam müslüman olunca sarık + sakal kombinasyonunu yapma gereği duyuyor hemen, anlamıyorum neden.
4munet4munet
Üye

Batı toplumlarında da, dindar olarak yetiştirilen insanlar bir döndü mü tam dönüyor en koyu ateistlerden oluyor. İlginç.

ne batısı be abi burada da öyle. kaç tarikat çocuğu gördüm ateistliğe dönen. adamları bildiğin uzaklaştırıyorlar dinden.
kurtkapankurtkapan
Üye
lan forumda vardı öyle bi mongol bi kere. Adam çok güzel resimler filan paylaşmıştı. Sonra niye artık çizmiyorsun dendiğinde, müslüman oldum, İslam'da resim çizmek yasak demişti. Seni insan belleyen kafaya ben...

sakinim. ehe
SwooshSwoosh
Üye
hala var
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller