İslam İnancı ve Tanrı Algımızı Düzeltmek Üzerine
SamsonSamson
Üye

hala var

İsim verin la, kim o?

Bu arada onurgezer geçen sana yerleri yalatırım diyip banlanan arkadaş değil mi?

Ciddiye alınması bana garip geldi...
CúthalionCúthalion
Üye
O değil de Samson geçen sınırsız yeyip geri dönen arkadaş değil mi? Ciddiye alınması bana garip geldi.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Sınırsız yeyip geri dönmüşse ciddiye alınması gerektiği için dönmüştür.

KÜLLERİNDEN DOĞUYOR ŞEREFSİZİM
CúthalionCúthalion
Üye

Bir dakika Turan Dursun şu askerlikten sonra müftülük yapabilmek için ilkokul diploması alan Turan Dursun mu ? Yapmayın, kendinizi aşağılamayın bu kadar. O cahilde sizdeki entellektüel birikimin tırnağı yoktur.

Entelektüelin nasıl yazıldığından bile bihaber olan birinin Turan Dursun gibi bir adamın entelektüel birikimini sorgulamasına bayağı güldüm ne yalan söyleyeyim. Her şey akademik eğitimle olmuyor, sende gördüğümüz gibi onurgezer.

Tek bir harften oluşan yazım hatasını (ki nasıl yazıldığını mı bilmiyor yoksa yazarken l harfine yanlışlıkla iki kere mi bastı, muamma) fark edip onun üzerinden bir insana yüklendiğine göre sen de çok entelektüel olmalısın.
hayalgezerhayalgezer
Üye
ad hominem'e -bahsedilen kişiliğe saldırının bile düzgün yapılmadığı söylenerek- ad hominem ile cevap verilmiş. Olay karışmasın.
SamsonSamson
Üye

O değil de Samson geçen sınırsız yeyip geri dönen arkadaş değil mi? Ciddiye alınması bana garip geldi.

Derdin nedir senin, anlat da çözelim bakalım. Kıçıkırık bir kurtadam oyununda bile laf atmak için her yolu denedin. Nerede benim mesajımdan sonra sen mesaj atıyorsan hafif bir laf sokma çabası seziyorum.

onurgezerin mesajları ayrı konu, adam saygı nedir bilmeyip Müslüman olmayan herkese laf yetiştirip küçük görme çabasında.

Edit: Replicunt'ın laf sokmadığı mesaj görmedim ama burada haklı adam. Aynı görüşlere sahip olmayabilirsiniz fakat gelip de böyle bir kişiye cahil diyemezsin.
PersonaPersona
Üye
Müslümforce yine iş başında.
replicunt
Üye

Bir dakika Turan Dursun şu askerlikten sonra müftülük yapabilmek için ilkokul diploması alan Turan Dursun mu ? Yapmayın, kendinizi aşağılamayın bu kadar. O cahilde sizdeki entellektüel birikimin tırnağı yoktur.

Entelektüelin nasıl yazıldığından bile bihaber olan birinin Turan Dursun gibi bir adamın entelektüel birikimini sorgulamasına bayağı güldüm ne yalan söyleyeyim. Her şey akademik eğitimle olmuyor, sende gördüğümüz gibi onurgezer.

Tek bir harften oluşan yazım hatasını (ki nasıl yazıldığını mı bilmiyor yoksa yazarken l harfine yanlışlıkla iki kere mi bastı, muamma) fark edip onun üzerinden bir insana yüklendiğine göre sen de çok entelektüel olmalısın.

Böyle bir iddiam yok. Yaptığımın yüklenmek olduğunu da zannetmiyorum, hayatını dine adamış ve din yüzünden ölmüş bi adamın arkasından bu kadar ucuz laflar edilmesini doğru bulmuyorum sadece.
CúthalionCúthalion
Üye
Sanki buradaki bazı kimseler de Müslüman olan herkesi küçük görme düşüncesinde değil?

Onurgezer'in orada verdiği cevap (Yerleri öpüyorsunuz.) diyen birine karşıydı. Adam çok saygılı ya saygı beklesin.
PersonaPersona
Üye
Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim Onurgezer Sivas katliamının bir katliam olmadığını, düzenlenen bir oyun olduğunu ve mağdur durumda olanların yine saf Anadolu müslümanları olduğunu söylemişti bir seferinde.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller