İslam İnancı ve Tanrı Algımızı Düzeltmek Üzerine
mmtmmt
Üye

Tek bir harften oluşan yazım hatasını (ki nasıl yazıldığını mı bilmiyor yoksa yazarken l harfine yanlışlıkla iki kere mi bastı, muamma) fark edip onun üzerinden bir insana yüklendiğine göre sen de çok entelektüel olmalısın.

Entelektüel değil enteektüel.
CúthalionCúthalion
Üye

Müslümforce yine iş başında.

Şu mesajlardan da ben sıkıldım artık. Konunun başlığına bir bak ne yazıyor? İslam yazıyor değil mi?

Onurgezer mesajını yazmış gitmiş, bir tek ben yazıyorum, yukarıdaki mesajımı beğenen 3 kişi de Müslüman değil, neyin kafası bu?

Ayrıca şu an tartışma konusu dinle alakalı değil. Müslümanlıkla da alakası yok yani.

Üste: Valla TDK'de entelektüel yazıyor.
PersonaPersona
Üye
Kastım o değildi. Özellikle sen ve Onurgezer, İslam ile ilgili en ufak bir şey de gelip ad-hominemin dibine vurup gidiyorsunuz, sonra milleti bunu yapmakla suçluyorsunuz. Sürekli "ya aslında bir yazsak var ya nasıl estiririz ama yazmıyoruz, siz anlamazsınız ;)" modunda takılıp hiçbir tartışmaya pozitif katkı vermiyorsunuz. Üstüne "Allah'a inanmayan insan cahildir" diyorsunuz. Bu yüzden "müslümforce" diyorum.

image
CúthalionCúthalion
Üye
Konumuzun o dediğinle ne alakası var iyi de? İlgili bir konuysa söylersin, yoksa alakasız laf atıyorsun sadece.

Konuyu bir incele bakalım yazarsak yazarız da yazmıyoruz mu demişiz zamanında? Yoksa okunmadığını bile bile uzuun uzun yazmış mıyız? Madem bilmiyorsun gelip de balıklama atlama o zaman olaya.
SamsonSamson
Üye
Mesaj yazmıştım fakat internette problem oldu.

Ben şahsen Müslümanları değil, neye inandığını bilmeyen insanları küçük görüyorum. Bunu da zaten foruma yazmıyorum, kişisel olarak kendi içimde yapıyorum bunu.

Hadi o ilk mesajı atan yazmış, yetkili birine haber vermesi gerekirken gidip daha ağır bir şekilde cevap vermesi suçsuzken suçlu durumuna düşürür onu.

Ayrıca bana hala cevap vermedin, benle alıp veremediğin nedir? Fırsat buldukça laf sokuyorsun.

Bu arada herkes kendi inancına mensup insanların mesajını mı beğenmek zorunda bir tek?
CúthalionCúthalion
Üye
Seninle alıp vermediğim bir şey yok. Özel olarak laf sokmaya falan çalışmıyorum, buradaki laf sokmaydı ama evet. Senden alınma.

O dediğin kişileri de küçük göremezsin, istediğine istediği şekilde inanır adam sana ne? (Kendi içimde yapıyorum demişsin gerçi, yine doğru bir şey olmasa da bunu bilemem tabii ki. Dolayısıyla o yazıyı seni hedef alarak yazmamışım demektir.)

Ayrıca senin dediğin aynı Lover'ın son olayı gibi duruyor. Orada da Lover sonuna kadar haklıydı. Sabır taşıyor bir yerden sonra.

Herkes kendi inancına sahip bir mesajı beğenmek zorunda falan demedim, Muslim force'la ne alakası var dedim, çünkü tek kişi var Müslüman olarak.

Daha da yazmayacağım bugün. Zira her mesaja cevap yetiştirmeye çalışıyormuşum gibi oluyor sonra.
Lonly_Wolf
Üye
Tartışmanıza katılmayacağım ama bi kaç sayfa okurken bi yerde çok güldüm

Şu yazım hatasından saldırıya geçme zavallılığının yapıldığı mesajda.

Yahu tartışacaksanız düzgün argüman falan kurun.Sırf saldırmış olmak için saçma sapan mesajlar atmayın

Kendinizi komik duruma düşürmeyin
hayalgezerhayalgezer
Üye
Turan Dursun'a "Okumamış,eki eki..." demek neyse, bu lafın edenin bahsettiği kavramlardan içerik ve yazımını yanlış bilecek kadar haberdar olmamasının ortaya getirilmesi aynı şeydir.

Ad hominem normalde iyi bir şey mi? Hayır. Neden kullanılır? Ad hominem sevene ayna tutmak için.

Hala "Bir harf!!!111!!!" ile gelmeyin lütfen.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Yapma :(
FeylingFeyling
Üye
Atışmalarınız ve konuyla alakasız mesajlarınız silindi. Birbirinizi kışkırtmaya devam ederseniz, kırmızı pelerinli arkadaşlardan uyarı rica edeceğim, sonrası nereye varırsa artık. Şimdi birbirimizi hor görmeden konuşmaya devam edelim lütfen.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller