Türk astronotlar NASA’da eğitilecek
EnewwssEnewwss
Üye
Ya Rajaz orası öyle ama bunu bekleyemeyiz artık çok geç kaldık gerçekten ben bunu demeye çalışıyorum. Ayrıca açılacak fabrikalar istihdam sağlayacaktır. Şuan TAIde yapılan parça işçiliği havacılık konusunda dünyanın en iyilerinden birisi. Türk halkının işçiliği gerçekten çok kaliteli. Böyle giderse havacılık ve uzay konusunda dünyada saygı değer bir yere sahip olacağımıza inanıyorum.
RelentlessRelentless
Üye
Belki de ben yanılıyorumdur, geç değildir tam zamanıdır ama bir de şu var Rajaz'ın dediği gibi "öncelik" meselesi.
Hatta belki de senin dediğin gibi geç kalınmış bir şeydir, çoktan yapılmış olması gereken bir şeydir fakat bu "öncelik" meselesi onu daha da geç yapılmaya itmelidir diye düşünüyorum. Çünkü geçmişten yapılmış olması gerekip de yapılmayan çok daha temel şeyler var burada.
EnewwssEnewwss
Üye
Elbette pekçok eksiğimiz var ülke olarak. Onlarıda halledeceğiz. Ama herşeyi paralel yapmalıyız. Onları yaparken bi yanda bunlarıda yapmalıyız. Ben böyle düşünüyorum.
kurtkapankurtkapan
Üye
Yerli savaş uçağının 2023 yılında uçması gündemde.
EnewwssEnewwss
Üye

Yerli savaş uçağının 2023 yılında uçması gündemde.

Süper :cheer:
kurtkapankurtkapan
Üye
Daha çok iş var.Ve bize yardım edecek bir partner lazım.Amerika,Avrupa,Kore,Rusya vs dışında.En iyi ortak İsveç gibi.
EnewwssEnewwss
Üye
Ve birçok mühendis iş bulacak bu projelerde.
kurtkapankurtkapan
Üye
Mutlu oldun.eyi.Daha çok iş var ama.Fikir plan aşamasında daha.İhtiyaçlarımızı belirliyoruz.
EnewwssEnewwss
Üye
Bakalım sen ne olucaksın? :)

Tabi mutlu olurum olm. Hem rüya mesleğim gerçek olucak hem ülkem yararlanıcak bu işten. (Tabi buralara girebilirsem)
acdervisacdervis
Mod

(Hala uyduları kendimiz yapıp yabancılara fırlattırıyıoruz ezikliğe bak.)

Yalnız uydu dediğin öyle her yerden fırlatılmıyor. =/

Dünyada belirli yerler var bunun yapılabildiği.
discussioncontroller