Grand Theft Auto 5
darkprensdarkprens
Üye
Daha önceki GTA oyunlarından edinen tecrübelerimize göre, Rockstar GTA oyunları için pek çok saçma gözüken ve GTA çerçevesinde gayet güzel bir viral kampnayaya uygun projelere imza atıyor ve atacak.

Weasel News'ün haberine göre, Take-Two bu tip 5 domain adresi almış durumda. Bu da bu adreslerin çok büyük olasılıkla GTA V'e ait olduğunu bizlere gösteriyor. Yani GTA V'in gün ışığına çıkmasına, o kadar da çok zaman yok.

Bu siteler şöyle;
CashForDeadDreams.com
SixFigureTemps.com
StopPayingYourMortgage.net
HammersteinFaust.com
LifeInvader.com

Bu siteler 26 Ocak'ta alınmış bulunuyor. Bir tek LiveInvader 7 Ocak'ta alınmış. Şu anda bu adresler bize bir şey kanıtlamıyor ama çok yakında bu adreslere düzenlenecek viral kampanyalar görürsek, en azından şaşırmayacağız.

http://oyungezer.com.tr/haberler/45-oyun-dunyasinda-olup-bitenler/4275-rockstar-grand-theft-auto-v-sinyalini-yakti
thegmnkthegmnk
Üye
Adam dakikasında açmış ya :D

Ne diyeyim, daha çok ara oyun bekliyordum. Ha ama hemen GTA V'e geçmesi de kötü olmamış hani.

Bir isteğim var: bu defa San Andreas ve Vice City'e de geçelim, uçakla veya gemiyle. Ve tıpkı RDR'de Meksikaya gidince ne hissettiysek aynısını hissettrsin oyun bize.

Çatışma sistemi de biraz geliştirilsin.
darkprensdarkprens
Üye
Eheh :D

Rockstar tam gaz calisiyor yanliz, gta 4, episodes from liberty city, red dead redemption, l.a noire ve simdi bu. Gta serisinin tek eksikligi grafikleriydi bence Red Dead Redemption ve ozellikle L.A Noire'yi gordukten sonra o eksikligi de kaldiracaklari belli oldu.
salih32salih32
Üye
tek isteğim var PC'ye gelsin
TwinSoulTwinSoul
Üye
Geçenlerde oyun oynarken denk geldi arkadaş listemdekilerden biri Grand Theft Auto V:Online Beta oynuyordu şaşırdım.Nasıl oluyor bu iş?:huh:
salih32salih32
Üye
oyunun ismini değiştirip gta V yazmıştır :D
Lama!as
Üye

Geçenlerde oyun oynarken denk geldi arkadaş listemdekilerden biri Grand Theft Auto V:Online Beta oynuyordu şaşırdım.Nasıl oluyor bu iş?:huh:

Eğer bahsettiğin yer Steam ise oraya istediğini yazabilirsin.
TwinSoulTwinSoul
Üye
Hayır Steam değil Ps3'te oynuyordum
hawkeye137
Üye
GTA 4'ün grafiklerinin nesi eksikti yav?
AtKafası
Üye
Vice City'de geçmesi için çocuğumu bile keserim
peace
Üye
discussioncontroller