Grand Theft Auto 5
YacatismaYacatisma
Üye
Yacatisma dedi:

bu bikers dlc, sp moduna yeni motorlar veya aksesuarlar katıyor mu yoksa sırf online mı ?

Sırf online içinmiş, ayrıca bide şöyle bir afedersiniz ipnelik de yapmışlar. Yeni araçları trainer ile spawnladığınızda 2 sn. sonra kayboluyor, yani spawn engelleyen script de koymuşlar. neyse ki çözümü varmış ama sırf boktan online kısmını oynatmak ve shark kart aldırmak için yapılmış bir götlük bu başka bişey değil. yakışmıyor sana R*.

TheodrienTheodrien
Mod
Valla 1 sene sonra tekrar kurdum oyunu, ama sırf şu LSPDFR modu için. https://www.youtube.com/user/jfavignano şunun gibi adamların videolarını izledim, sonra video açıklamalarında kullandıkları birçok plugini ben de kurdum.

Birkaç kez baştan silip kursam da (oyun dosyaları bozuldu falan :P ), en sonunda başardım ve bambaşka oyun oldu diyebilirim. Her seferinde farklı ve eğlenceli şeyler yaşayabiliyorum. Adamlar çok güzel scriptler yazmışlar açıkçası. Güzel bir Ford Crown Victoria da yükledim, amerikan polisi gibi her an elim tetikte dolanıyorum :P
kurtkapankurtkapan
Üye
bu herifin lspdfr videolarını binge watch yapıyordum bi ara

50 tane filan izlemiş olabilirim
DharkanDharkan
Üye
Oyunu yeniden yükleyeyim dedim de server connection lost reconnecting hatası hâlâ düzeltilmemiş. Ne konsol köpeği bir firmasın Rockstar.
kurtkapankurtkapan
Üye
iyi hatırlattın gideyim de lspdfr izleyeyim az

Beğenenler: tersadam

tersadamtersadam
Üye
Senden kaynakli olabilir mi acaba? Ben de yakin zamanda yeniden yukledim, sikinti olmadi.
DharkanDharkan
Üye
Öyleyse de sebebi ne yani? Steam, torrent, gog galaxy, origin vs. her şey tam gaz indiriyor, bu mu sorun çıkartıyor?

edit: cloud save özelliği de yokmuş, baştan başlamam gerekiyor. vay arkadaş yüklediğime pişman etti resmen.
FaironFairon
Üye
Dharkan dedi:

Oyunu yeniden yükleyeyim dedim de server connection lost reconnecting hatası hâlâ düzeltilmemiş. Ne konsol köpeği bir firmasın Rockstar.

Bu sorunu ben de yaşıyorum. Sırf bu yüzden tekrar oynayamadım oyunu.
phdphd
Üye
İnsanlar iade edemesin diye yaptıkları bundle ninjalığı, oyun para bastığı halde çok temel teknik sorunların bir türlü düzeltilememesi, GTA Online'ın sirke dönmüş olması gibi nedenlerle oyunu tekrar yükleyesim gelmiyor. Zaten indirmek uzun sürer.

"Onlayn oynarız ooolum sırf onun için alınır" diye oyunu alan arkadaşlarımın hepsi tek kişilik modu bitirdikten sonra en fazla birkaç saat GTAO oynadı ve oyunu sildi.

Kırmızı saçlı deri ceketli bi karakter yaratmıştım GTAO için bir tek onu hatırlıyorum hayal meyal.
kurtkapankurtkapan
Üye
gta single oynanır zaten...
discussioncontroller