Grand Theft Auto 5
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Beta için teşekkürler hajum
Mustardrace hajum
;==========DDDDDDDDDDDDD
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Korsana uzanan diller kopsun. Evlerini ates alsin.
dodgerdodger
Üye
gta online güzel ama yükleme ekranları beni bıktırmıştı. bir yarış bitip diğerine geçeyim dediğinizde 10dk yüklüyor mübarek. yoksa oyunda problem yok pek.
rubyredrubyred
Üye
heistlar da güzeldi bence.
phdphd
Üye

Beta için teşekkürler hajum
Mustardrace hajum
;==========DDDDDDDDDDDDD

he ya o kadar da dedim beklemeyelim, bloodborne istasyonu 4'te oynayalım diye ama dinletemedim.

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
3te oynaman yeterliydi
tersadamtersadam
Üye
*Yukleme ekranlari cok uzun,
*İnsurgency idi sanirim adi, zirhli taramali tufekli arac cok guclu,
*Hilenin onune gecemiyorlar ve hile para kasanlar her halta sahip oluyor, daha kotusu serverdaki herkesin oyununu zehir ediyorlar,
*Gorevlere adam bulunamiyor. Gorev dedigim telefonumuza gelenler. Lamardan falan.
*Heist yapa yapa bikti insanlar ama duzgunce hizli para kazanmak icin gerekli. Ayni mapleri oyna dur. *Robot gibi bitiriyor insanlar. Yeni heist lazim.
*Yakin gecmiste eklenen sirket kurmayla alakali isleri yapanlara bulastiginizda, serverda az kisi varsa kickleyebiliyorlar.

Hala yuklu duruyor ama arada ogznin grubunda oyunda olan varsa, serverlarina girip satasip cikiyorum.
RidygoRidygo
Üye
Rockstar oyunları tek kişilik modda kalmalı bence. Multileri çirkin oluyor.
rubyredrubyred
Üye
Ridygo dedi:

Rockstar oyunları tek kişilik modda kalmalı bence. Multileri çirkin oluyor.

heistler güzel ama yetersiz. Onlar çeşitli olsa iyi olurdu
NeOzguRNeOzguR
Üye
Olm PS4'te oynuyorum arkadaş sağolsun. Çok güzel felân da arabaların kaybolması sorununu hâlâ yapamamışlar yuh ya.

Bi araba arakladım bir şarap bahçesinin önünden Maykıl'la. Bir güzel ışıklandırdım modifiye ettim. Gittim evin bahçesine soktum ve garaja daha önce sokmuş olduğum arabayı evin dışına çıkarttım. Lan bahçeye tekrar bir girdim modifiye arabam kaybolmuş. Ulan sadece 1 metre uzaklaştım evden amk ya!!! Gitti canım araba ve modifiye paraları :(
discussioncontroller